trende

Zümrütevler Kiralık Asansör

Zümrütevler Kiralık Asansör
13.02.2022
270

Kuzenler Asansör Kiralama, Zümrütevler Semtinden başlayarak İstanbul’un 39 ilçesine mobil asansör hizmeti vermektedir. Mobil asansörler evden eve nakliyat başta olmak üzere; lojistik, piyano gibi hassas enstrümanların taşımacılığı, beyaz eşya dükkanlarının nakliyesi, inşaat malzemelerinin taşınması, arşiv taşımacılığı, hastane ve ofis nakliyesi gibi pek çok alana hizmet sağlamaktadır.  Kullanım alanı çok geniş olan mobil asansörler her sektöre hız kazandırmıştır. Yük taşıma asansörü olarak da geçen mobil asansörler, yoğun talep görmesine karşın her şehirde yeterince bulunmamaktadır. Hem hizmet ve bakımının zor olması hem de teknik servisinin sağlanamaması nedeniyle nakliyat firmalarınca kullanılmayan mobil asansörler, Kuzenler Asansör Kiralama olarak 7/24 hizmetinize sunulmuştur. Aşağıda, Zümrütevler Kiralık Asansör servisinin hizmet sağladığı çeşitli kullanım alanlarına değindik.

1-) Evden Eve Nakliyat: Şehir içi ve şehirler arası hizmet veren evden eve nakliyat servisi; eşyaların indirilmesi zor olan yüksek bina katlarına ulaşarak mobilyaların sağlam ve hızlı şekilde nakliye aracına yüklenmesini sağlamaktadır.

2-) Arşiv Taşımacılığı: Bu hizmette alanında uzman kadromuz öncelikle keşif süreci gerçekleştirir. Keşif sürecinde ne kadar dosya ve eşya olduğunu tespit etmesinin ardından taşımayla ilgili planlama yapılır. Bu sayede dosyaların taşınmasında kaç uzman personel çalışacağına ve hangi kapasitede mobil asansör kullanılacağına karar verilir. Ayrıca gerçekleşen keşif süreci, müşterilerimize en uygun fiyatları vermemize olanak sağlamaktadır.

3-) İnşaat Sektörü: İnşaat sektörü çalışanlarının zorlanmaması ve bina yapımının daha hızlı tamamlanabilmesi için sunduğumuz bu hizmette; büyük ebatlarda inşaat malzemeleri kafesli asansörler aracılığıyla taşınılacak kata kadar ulaştırılır. 25. Kata ve 50 metreye ulaşma kapasitesine sahip son teknoloji asansörlerimiz sayesinde, güvenle hizmet vermekteyiz.

İstanbul’un en çok mobil asansör kiralanan şirketi olarak, çağımızın getirdiği tüm teknolojik yenilikleri benimseyerek sizlere en iyi nakliye hizmetlerini sunuyoruz.

Whatsapp
Ayşe Yılmaz
Ayşe Yılmaz
Merhaba.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?