trende

Zümrütevler Evden Eve Nakliyat

Zümrütevler Evden Eve Nakliyat
29.03.2022
240

Zümrütevler Evden Eve Nakliyat ile ilgili şimdiye kadar yapılan tüm hizmetlere meydan okuyoruz. Üstün hizmetlerimizle sizleri de aramıza bekliyoruz. Modüler asansörümüz sayesinde en yüksek katlara kadar sizleri yormadan eşyaları alıp, gideceği adrese götürüyoruz. Burada önemli olan tek şey bizlere güvenmemiz ve eşyalarınızı gözünüz arkada kalmadan bize teslim etmenizdir. Garantili, sigortalı ve sözleşmeli bir şekilde eşyalarınızda yaşanacak her sorunu da gidermeye hazır bir firmayız. Her zaman müşteri memnuniyeti odaklı çalışır ve yaptığımız işin de sonuna kadar arkasında dururuz.

Tam anlamıyla söylemek gerekirse nakliyat alanında bir devrim yaptığımızı söyleyebiliriz. Burada tek yapmamız gereken şey ise, bu devrimi hakkıyla yerine getirmemizden başka bir şey değildir. Müşteri referanslarımız da oldukça güçlü ve bol sayıdadır.

Ekspertiz Hizmeti Ve Sigortalı Taşıma

Evden Eve Nakliyat firmamız sizlere ücretsiz olarak eşya taşımada keşişleme hizmeti de sunan bir firmadır. Burada eşyaların taşınması ile ilgili bilgiler toplanır ve gereken neyse ona göre yapılır. Sizlerle de bir fikir akis verişine girerek bu şekilde hareket ederiz. Bizi aradığınız anda en müsait ekspertiz ekiminizi adresinize göndeririz. Bu sayede sizler de piyasada bulunan diğer firmalar ile bizi kıyaslayabilirsiniz. Dilerseniz de hemen bir randevu alarak taşıma işlemlerini başlatabilirsiniz.

Bunula birlikte eşyalarınız için sigorta hizmeti de alabilirsiniz. Bizim bağlantılı olduğumuz sigorta şirketleri sizlerin yanına gelerek dilediğiniz şekilde sigorta hizmetini başlatabilir. Bunun için de içiniz rahat olsun diyoruz.

Eşya Paketleme

Evden Eve Nakliyat firmamızın tecrübeli elemanları eşyalarınızı özenle paket ve ambalaj işlemine tabi tutar. Aynı zamanda hijyenik çalışma koşularına da uyum içinde hareket ederiz. Ev yada iş yerinize giderken galoş kullanımı ve diğer hijyen materyallerini gereken her durumda kullanmaya özen gösteririz. Dilerseniz size özel ambalaj malzemesi de kullanabiliriz. Burada önemli olan şey, eşyaların hasara uğratılmadan ve sorunsuz bir şekilde gideceği yere götürülmesidir. Bunun için de elimizden gelen tüm çabayı fazlasıyla göstermeye çalışırız.

Her zaman tek dileğimiz müşterilerimizin bizlerden memnun bir şekilde ayrılmasını sağlamak olmuştur. Bunu başarabilirsek ne mutlu bize diyor ve sizlere sağlıklı günler diliyoruz.

Whatsapp
Ayşe Yılmaz
Ayşe Yılmaz
Merhaba.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?