trende
Ziverbey Kiralık Asansör
13.02.2022
268

Sağladığı kolaylık ve avantajlar sayesinde her alanda sıkça tercih edilen mobil asansörler, evden eve nakliyat sektöründe de hizmet vermektedir. Ziverbey Kiralık Asansör servisleri, firmamızın yeni nesil mobil asansörleri sayesinde İstanbul içi ve dışı dahil olmak üzere bütün Türkiye’ye ulaşım sağlar. Nakliye sektöründe ilk tercih edilen firma olarak, sizin için bu süreçte gerçekleştirilen 3 aşamaya kısaca değinmek istedik.

1-) Ekspertiz Hizmeti

Ekspertiz uzmanları tarafından gerçekleştirilen bu süreçte; kırılacak ve hassas taşınması gereken eşyalarınız incelenir ve mobilyalarınızın ambalajlanmasında kullanacağımız malzemelerin listesi çıkarılır. Aynı zamanda mobil asansör sistemlerinin nereye kurulabileceği hakkında alan denetlemeleri yapılan bu süreç, size en uygun fiyatı verebilmemize olanak sağlamaktadır.

2-) Paketleme ve Ambalajlama Hizmeti

Bu aşamada gayemiz, nakliyesi yapılacak eşyalarınızın hasar almadan taşınmasını sağlamaktır. Eşyalarınızın özel paketleme malzemeleri ile sarılıp kutulanmasını içeren bu süreçte mobilyalarınızı sizler için paketliyoruz. İstanbul’ da nadir firmaların verdiği ambalajlama hizmeti, Kuzenler Asansör Kiralama için bir rutin haline gelmiştir.

3-) Kurulum Hizmeti

Paketledikten sonra dikkatle taşıdığımız eşyalarınızı, yeni evinizde kullanıma hazır hale getirmekteyiz. Kurulum hizmetinde mobilyaların montesi, beyaz eşyaların tesisatı ve piyano gibi hassas enstrümanların dikkatle yerleştirilmesi gibi işlemleri gerçekleştirmekteyiz.

Verdiğimiz bu hizmetler sayesinde sizlerin hiçbir şey yapmasına gerek kalmadan, nakliye sürecinin bütün aşamaları ile bizzat ilgileniyoruz. İstanbul’ un markası olan Kuzenler Asansör Kiralama, sizin için hızlı ve konforlu taşınma süreci sağlamayı kendisine hedef edinmiş bir firmadır.

Whatsapp
Ayşe Yılmaz
Ayşe Yılmaz
Merhaba.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?