trende
Ziverbey Evden Eve Nakliyat
16.07.2022
240

Evden Eve Nakliyat olarak evden eve nakliyat ile beraber banka taşımacılığı, tekstil taşımacılığı, fabrika taşımacılığı, şirketler arası nakliyat, ofis ve büro taşımacılığı ile parça eşya taşımacılığı alanında faaliyet göstermekte olan bir firmayız. Eşya taşıtma ihtiyaçlarınıza anında cevap veriyor ve gün içinde mutlaka sizlere geri dönüş yapıyoruz. Ekspertiz hizmetimiz de her zaman ücretsiz olarak sizlere hazır vaziyette beklemektedir. Bunu her zaman kullanıyor ve bu sayede plânlı hizmetlerimize de devam ediyoruz.

Ekspertiz ekibimiz bizi arayan her müşterimize yönlendirilmektedir. Bu hizmetimiz tamamen ücretsiz olup, siz değerli müşterilerimiz için oldukça avantaj sağlayacaktır. Çünkü bu sayede nakliyatın tüm unsurlarını daha net bir şekilde görebilme şansını elde edeceksiniz. Eşya miktarı taşınacak adreslerin konumu, çalışacak personel sayısı ve eşyaların büyüklük ile küçüklük durumu gibi unsurlar başlıca ekspertiz hizmetinin konulardır. Tamamen nakliyatın başından sonuna kadar bu unsurlar ele alınarak hareket edilmektedir.

Asansör Hizmetimiz

Evden Eve Nakliyat firmamızın asansör hizmeti başlı başına bir hizmettir. Çünkü asansör ile yapılan nakliyat hizmeti, hem daha hızlı ve aynı zamanda daha garantili bir hizmettir. Asansör sistemi kullanılmak suretiyle her eşya rahatlıkla yüksek katlardan aşağılara indirilebilmektedir. 14 kat yükseğe kadar çıkabilen asansör sistemi sayesinde eşyalar kırılmadan dökülmeden en hassas şekilde taşınmaya devam eder.

Sözleşmeli Nakliyat

Evden Eve Nakliyat firmamızın diğer bir hizmeti de sözleşme hizmetidir. Bizler nakliyatın en başından işimizi sağlama almam adına her müşterimiz ile bir sözleşme imzalıyor ve bunun da bir nüshasını kendimiz alırken diğer nüshasının müşterimize veriyoruz. Böylelikle sizler de nakliyat süreci boyunca içiniz daha rahat bir şekilde hareket ediyorsunuz. Bunun bu denli önemli olduğunu sizlere belirtmek isteriz. Çünkü günün sonunda bir eşyanın dahi başına koru bir şey gelmesini tabii ki sizler kadar bizler de istemeyiz. En azından başına bir şey gelse dahi bunun telefon edileceğini bu sözleşme ile sizlere sağlamış oluyoruz.

Ayrıca yine sigorta şirketleri ile sizler arasında iletişim kuruyor ve dileyen müşterilerimizi de bu şekilde eşyalarını sigortalatmaya yönlendiriyoruz.

Whatsapp
Ayşe Yılmaz
Ayşe Yılmaz
Merhaba.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?