trende
Yakacık Kiralık Asansör
13.02.2022
380

Birçok sektörde asansör kullanımına ihtiyaç duyulmaktadır. Mobil asansörler, sağladıkları kolaylık ve zaman tasarrufu sayesinde her alanda kullanılır hale gelmiştir. Özellikle evden eve nakliyat ve inşaat sektöründe yük taşınmasını daha rahat kılan asansör taşımalığı sayesinde, insan ihtiyacına duyulan gereksinim azalmıştır. Bu durum özellikle ev taşımacılığında, müşteriye büyük avantaj sağlar. Çünkü nakliye işlerinde işçilik maliyeti azalacağı için, şirketler çok daha uygun fiyat sunabilirler. Ayrıca mobil asansörler sayesinde taşınan eşyalar çok daha hızlı şekilde nakliye edilmektedir. İnşaat sektöründe de geçerli olan bu hizmet sayesinde malzemelerin daha çabuk taşınması sağlanırken, işçiliğe olan ihtiyaç ve maliyette azalma yaşanır.

Nakliye işlemlerinde çeşitli nedenlerden dolayı bina asansörlerinin kullanılamaz. Taşınacak yüklerin ağır olması, bina asansörlerinin hasar görme ve çökme ihtimalleri, mobilya ebatlarının büyüklüğü gibi nedenler, nakliyecilikte mobil asansör servisine ihtiyacı arttırmıştır. Dar apartman merdivenlerinden indirilmesi zor olan beyaz eşyalar, 2,5 metre boyutundaki asansör kafeslerine koyularak kolayca indirilir. Aynı zamanda 400 KG’ a kadar taşıma kapasitesi olan son model taşımacılık asansörleri sayesinde her kiloda eşyaların nakliyesi sağlanmaktadır. Yakacık Kiralık Asansör servisinde hizmete sunulan bu nakliye asansörleri, binaların 25. Katına kadar ulaşabilme kapasitesinde sahiptir.  Taşımacılık işlemlerinde sıkça kullanılan “Nakliye Sigortası” sayesinde taşınacak eşyalarınız sigorta kapsamında güvence altına alınır. Bu sigorta, taşımacılık ekibimizin sağladığı nakliye hizmetinin dışında yangın ve kaza gibi durumlara karşı alınan bir önlemdir.

Kuzenler Kiralık Asansör, 400 kg taşıma kapasitesi ve 50 metreye kadar yüksekliğe çıkabilen raylı sistemleri sayesinde son teknoloji mobil asansörleri hizmetinize sunmaktadır. Alanında uzman ekibimiz tarafından taşınan eşyalarınız sıfır hasarla size teslim edilir.

Whatsapp
Ayşe Yılmaz
Ayşe Yılmaz
Merhaba.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?