trende
Yakacık Evden Eve Nakliyat
16.05.2022
260

Yakacık Evden Eve Nakliyat firması olarak nakliyat alanında hizmetlerimiz ile kendi bölge halkımıza uzun yıllar boyu hizmet verdik. Bu anlamda yürüttüğümüz tüm hizmetlerde de her zaman kaliteyi ön planda tutup, sizlere böyle bir hizmet anlayışı içinde tutum sergiledik. Sizler de eğer bu denli kaliteli ve özverili hizmet sunan bir firma arayışı içinde iseniz mutlaka yapmış olduğumuz hizmetlerden faydalanınız.

Eşya taşımanın tüm inceliklerini bilen ve bunu da bilinçli bir şekilde sergileyen tüm firma personellerimiz, sizlerin de memnuniyetini sağlamaya çalışır. Gerek paketleme , gerekse eşyaların gideceği yere sapa sağlam bir şekilde götürülmesi hususunda üstün bir başarı geçmişimiz bulunmaktadır. Bu başarılı performansımız sayesinde de her geçen gün emin adımlarla yolumuza devam ediyoruz.

Asansörlü Evden Eve Nakliyat

Yakacık Evden Eve Nakliyat firmamızın asansör ile sunduğu hizmetler her zaman  daha hızlı ve sağlam bir şekilde gerçekleşmektedir. Buna bağlı olarak ta ortaya kaliteli bir hizmet sunar ve yolumuza bu şekilde devam ederiz. Bununla birlikte nakliyat sektöründe ortaya çıkan tüm gelişmeleri yakından takip eden bir yapıyla hareket ederiz.

Asansörlü nakliyat sistemimiz her zaman sizler için önemli bir yere sahiptir. Bu sayede 14. Katlara kadar çıkan bir hizmetimiz bulunmaktadır. Yüksek katlarda bulunan eşyalar her zaman için sorun teşkil eder. Bundan dolayı da sizleri  değer verdiği eşyalar bir merdiven kullanmak suretiyle değil de asansör yardımı ile taşınırsa bu tabii ki daha avantajlı olacaktır.

Ambalajlama Hizmetimiz

Yakacık Evden Eve Nakliyat firmamız, gerektiği yerde gerekli ambalaj malzemelerini kullanarak eşyalarınızı daha korunaklı bir hale getirir. Bu sayede eşyalarınızda çarpmalara ve çizilmelere karşı bir korunma sağlanmış olur. Böylelikle taşıma hizmeti de rahat bir şekilde gerçekleşir.

Aynı zamanda eşyalar firmamız tarafından türüne göre ambalaj yapılır ve böyle değerlendirilir. Eğer eşyaların paketlenmesi hususunda dikkatli olunursa zaten gideceği yere kadar bir sorun yaşaması çok zordur.

Diğer taraftan sözleşme yaptığımız müşterilerimiz için ise bir nevi garantili taşımacılık hizmeti sunmuş oluruz. Böylelikle de her eşyanın ayrı ayrı kaleme alınarak sonrasında yaşanacak bir sorunun da önüne geçilmiş olur.

Whatsapp
Ayşe Yılmaz
Ayşe Yılmaz
Merhaba.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?