trende

Villa Taşımacılığı

Villa Taşımacılığı

Villa taşımacılığı hizmeti, sunduğumuz diğer hizmetlerden farklı olarak çok daha fazla profesyonel çalışma kadrosu ve ekipmanla gerçekleştirilmektedir. Bunun nedeni, apartman dairelerine oranla villalarda bulunan eşyaların miktarının ve ebatlarının daha fazla olmasıdır. Ayrıca maddi manevi değeri yüksek olan eşyaların taşınması için mutlaka alanında deneyim sahibi bir firmayla çalışılması gerekir. Sektörde villa taşımacılığı hizmeti verdiğini savunan birçok amatör firma bulunmaktadır. Bu firmalar yetersiz araç kapasitesi ve ambalajlama sayısı nedeniyle bir günde bitirilmesi gereken nakliye işlemlerini ancak 2-3 iş günü içerisinde tamamlayabilmektedir. Türkiye’de müşteri memnuniyeti kapsamında birçok referansa sahip olan firmamız, villa taşımacılığı hizmetinde de kendisini hızla geliştirerek alanda öncü haline gelmiştir. Vazo, tablo gibi hasar aldığında geri dönüşü olmayacak maddi manevi değerli eşyalarınızın güvenle taşınabilmesi için Kuzenler Asansör Kiralama olarak on bir yıllık deneyimle villa taşımacılığı hizmeti vermekteyiz.

Profesyonel Villa Taşımacılığı

Villa taşıma hizmeti kapsamında müşterilerimize %100 memnuniyet kalitesi sunuyoruz. Nakliye sürecinde eşyalar alt katlara indirilirken kesinlikle merdivenlerden ulaşım sağlamadan, mobil asansörler aracılığı ile taşımacılık işlemi gerçekleştirmekteyiz. Özellikle 3 ve daha fazla katlı olan villalarda merdivenlerden taşınmayan çalışan eşyaların, duvarlara ya da merdiven korkuluklarına çarparak hasar görme riski bulunmaktadır. Firmamızın villa taşımacılığı hizmetinde kullandığı asansörler, villa mobilyalarının boyut ve ağırlıklarına uygun olarak tasarlanmıştır. Her bir asansör, 3 metre genişliğinde kafesli kabinlere sahip olmasının yanı sıra 400 kg’a kadar yük kaldırabilecek şekilde çalışmaktadır.

Villa taşımacılığı sektöründe bir marka haline gelen firmamız, taşımacılık işlemlerinde gerekebilecek malzeme ve ekipman konusunda da gerekli özeni göstermektedir. Müşterilerimiz için her zaman taşınma işlemlerini kolaylaştırmak üzerine hizmet sağlamaktayız. Villa taşımacılığında da eşyalarınızın söküm işlemlerinden monte işlemlerine kadar, her bir aşamasıyla ustalarımız ve ekibimiz bizzat ilgilenmektedir. Bu sayede sökülen ambalajlanan mobilyalar, hiçbir darbe almadan nakliye aracına bindirilerek zahmetsiz bir şekilde taşınmaları sağlanmaktadır.

Sigortalı Villa Taşımacılığı

Kuzenler Asansör Kiralama kadrosu olarak diğer tüm hizmetlerimizde olduğu gibi villa taşımacılığı sürecinde de sigortalama hizmetimiz mevcuttur. Sigortalı nakliyat kapsamına giren bu süreçte, eşyalarınızın firmamız dışında kalan risklere karşı güvence altına alınması sağlanmaktadır. Taşımacılık işlemlerinin her alanında titizlikle ve profesyonellikle hareket eden firmamız, müşterilerimizin memnuniyeti için yüksek kaliteli nakliyat hizmeti vermektedir. Sigortalı villa taşımacılığı hizmetimizle de, olası kaza veya yangın gibi durumlara karşı eşyalarınızı güvence altına almaktayız.

Kuzenler Asansör Kiralama Aracılığıyla Villa Taşımacılığı

Villa taşımacılığı sürecinizin sigortalı veya sigortasız olması fark etmeksizin, değerli eşyalarınızın ne denli özenle taşınması gerektiğinin bilincinde olan uzman kadromuz nakliye sürecini son derece dikkatle gerçekleştirmektedir. Kuzenler Asansör Kiralama, villa taşıma hizmetlerinde her türlü sorumluluğu bizzat üstlenir. Güvenilir çalışma kadromuz, profesyonel ekipmanlarımız, sigortalı nakliyat seçeneğimiz ve son teknolojik mobil asansörlerimiz aracılığıyla; nakliyat sektöründe en çok tercih edilen asansörlü nakliyat firması haline geldik. Sizlere taşınma sürecinizde konforlu ve kaliteli hizmeti sağlayabilmek adına on bir yıldır özenle çalışmaktayız.

Whatsapp
Ayşe Yılmaz
Ayşe Yılmaz
Merhaba.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?