trende

Uğurmumcu Kiralık Asansör

Uğurmumcu Kiralık Asansör
13.02.2022
268

Kuzenler Kiralık Asansör olarak, Uğurmumcu semti başta olmak üzere İstanbul’ un 39 ilçesi ve 963 mahallesine taşımacılık hizmeti vermekteyiz. Evden eve nakliyat kapsamında eşyalarınızın ambalajlanmasından yeni evinize monte edilmesine kadar her türlü gereksiniminizi bizzat karşılayan firmamız, nakliyat öncesi ve sonrası çeşitli hizmetler sunmaktadır.  Taşınma işleminizden önce gerçekleştireceğimiz ekspertiz sürecinde; nakliyesi yapılacak eşyalarınızın ebatları ve mobil asansör sisteminin kurulacağı alan hakkında incelemeler yapılmaktadır. Burada gerçekleştireceğimiz eşya analizleri, size en uygun fiyatı çıkarabilmemize olanak sağlar. Aşağıda, firmamızın evden eve nakliyat sürecinde yapılacak ekspertiz hizmeti hakkında kısa bir bilgilendirme yapmak istedik.

Ekspertiz Süreci

Firmamız nakliyat işlemlerini başlatmadan önce evinize gelerek farklı alanlarda incelemeler yaparken, sizlere de nakliyat işlemleriniz hakkında bilgilendirme sağlamaktadır, bu süreçte;

  • İlk olarak alanında profesyonel ekspertiz uzmanlarımız taşınılacak eşyalarınızın incelemesini sağlar. Bu noktada yeni evinize götürmek istediğiniz mobilyalarınızın; kırılma riski, boyutu ve ağırlığı gibi faktörler hesaplanır.
  • Ardından çıkan sonuçlar, eşyaların yoğunluğuna ve taşınılacak yerin mesafesine göre ortalama bir fiyat hesaplaması yapmaya olanak sağlar. Bu sayede sizler için en uygun fiyat bilgilendirmesini gerçekleştirebiliriz.
  • Ekspertiz servisi ile yapacağımız incelemeler, taşınma sürecinizde hangi kapasiteye sahip mobil asansörü kullanabileceğimiz hakkında bizlere bilgi verir.
  • Eşyaların incelenmesi tamamlandıktan sonra binanın dış cephesi, etraftaki ağaçlar, elektrik direkleri ve trafik yoğunluğu gibi faktörler denetlenir, pencere boyutları ve balkon kapısı gibi alanların ölçümü yapılır. Bu sayede Uğurmumcu kiralık asansör servisiyle kurulacak mobil asansör sistemi için en uygun yer belirlenir.

İstanbul’ da nadir firmaların gerçekleştirdiği ekspertiz süreci, nakliye işlemlerinde oluşabilecek problemleri önlemektedir. Her nakliyat firmasının kendine örnek aldığı Kuzenler Asansör Kiralama, sizlere en iyi hizmetleri sunmayı hedeflemektedir.

Whatsapp
Ayşe Yılmaz
Ayşe Yılmaz
Merhaba.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?