trende

Uğurmumcu Evden Eve Nakliyat

Uğurmumcu Evden Eve Nakliyat
29.03.2022
256

Uğurmumcu Evden Eve Nakliyat firmamız, nakliyat sektöründe yılar öncesinden yerini almış ve bu alanda kendini de kanıtlamış firmaların başında gelmektedir. Nakliyat sürecini başından sonuna kadar titizlikle yürüten bir firma olarak, en gerekli şeyin sizler için değerli olan eşyalarınızı hasarsız bir şekilde gideceği yere ulaştırmaktır. Bunun için de bir nakliyat firması olarak gerekli olan tüm bilgi, beceri ve donanıma da sahip bir yapımız olduğunu bilmenizi isteriz.

Evden Eve Nakliyat başta olmak üzere şehir içi ve şehirler arası nakliyat, tekstil taşımacılığı, fabrika taşımacılığı ve parsiyel taşımacılık hizmeti, banka taşımacılığı, ofis ve büro taşımacılığı gibi nakliyat sektörünün adeta her alanına adım atmış bulunmaktayız. Bu bağlamda sizler de eğer bu denli tecrübeli ve donanımlı bir nakliyat firmasına ihtiyaç duyarsanız, mutlaka hizmetlerimizi  bir de sizlerin gözden geçirmesini isteriz.

Ambalajlama Hizmeti

Evden Eve Nakliyat firmamız ile ambalaj konusunda hiç bir sıkıntı yaşamıyoruz. Bu alanda oldukça seri ve pratik bir ekip oluşturduk ve bunu da severek yapıyoruz. Bunun için gerekli olan her türlü ambalaj malzemesi de firmamız bünyesinde mevcut bulunmaktadır. Firmamızın ayrıca bir de marangoz hizmeti sizler için her zaman devreye soktuğumuz bir hizmettir. Marangozumuz sayesinde de her tür mobilya tarzı eşyanız kolaylıkla de monte edilir ve bunun sonucunda da gittiği yerde rahatlıkla montajı yapılır.

Ambalajlama konusunda dikkat edilmesi gereken diğer konu ise eşyaların hassasiyet türüne bakarak bu şekilde ambalaj yapılmasıdır. Çünkü daha kırılgan olan bir eşyayı sonuçta kaba bir eşya ile aynı kefeye koyamazsınız. Bunun için de bu konunun önemine dikkatinizi çekmek isteriz.

Sözleşme ve Sigorta Hizmeti

Evden Eve Nakliyat ekibimiz ile eşyalarınız daha güvenli ve konforlu şekilde taşınacaktır. Bundan emin olabilirsiniz. Zaten her müşterimiz ile arkanızda işin henüz başında iken bir sözleşme imzaları ve bu sözleşmede nakliyat sürecinin nasıl işleyeceği ile ilgili bilgiler yer aldığı gibi ek olarak ta eşyaların listesi ve o anki durumu hakkında bilgi verilir. Diğer yandan sigorta şirketi isteyenler için de bağlantı kurar ve bunda da her şekilde yardımcı oluruz.

Whatsapp
Ayşe Yılmaz
Ayşe Yılmaz
Merhaba.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?