trende

Sultangazi Evden Eve Nakliyat

Sultangazi Evden Eve Nakliyat
15.03.2022
236

Evden Eve Nakliyat firmamız eşyalarınızı güvenle taşıyan ve hasar oluştuğunda bunu sizlere karşılama sözü veren bir firmadır. Bunun için firmamızın güvenilir hizmetlerinden yararlanmakta geç kalmayın diyoruz. Elbette eşyalarınızı hiç bir şekilde zarara uğratmadan taşımak bizim tek hedefimizdir ancak her hangi bir olumsuzluk yaşanması halinde yine her zaman arkanızda olduğumuzu bilmenizi isteriz.

Nakliyat hizmetleri ve sektörü önceleri Bu kadar ön planda değildi. Çünkü insanlar eşyalarını kendi imkanları ile taşıyordu. Bunun için ise eşyalarını taşımada kullandığı yöntemler tamamen insan gücüne dayalı yöntemlerdi. Günün sonunda ise eşyalar hasar almış bir şekilde ancak taşınabiliyordu. Ancak günümüzde ne insanların artık buna ayıracak bir vakti var, ne de artık binalar eskisi kadar alçak.

Ücretsiz Ekspertiz ve Ambalaj Hizmeti

Evden Eve Nakliyat firmamız ile sunulan tüm hizmetler mümkün mertebe ekspertiz ekibimizin vereceği rapor doğrultusunda uygulanır. Çünkü ekspertiz ekibimiz adeta hizmetin planını çıkararak bizlere sunmaktadır. Burada taşınacak eşya sayısından tutun da adresler arasındaki mesafe ve taşınacak olan binaların durumu da önem taşır. Buna göre çalışması gereken personel sayısı da belirlenir. Nihayetinde de ortalama bir ücret çıkarılır ve sizlere sunulur. Eğer anlaşma sağlanırsa aynı gün içinde de ya da sizin ve bizim yoğunluk durumumuza göre bir tarih belirlenir.

Belirlenen günde adrese gelen ekibimiz burada eşyalarınızı e ambalaj yapmaya başlar. Ambalajlama konusunda da oldukça titiz davranan ekip personelimiz, sizlere oldukça kaliteli bir hizmet sunmayı amaçlar. Paketlemede dikkat ettiğimiz diğer bir husus ise hassas eşyalara daha özenli bir şekilde davranılmasıdır. Böylelikle eşyalar da hasar almadan ve daha sağlam bir şekilde taşınacaktır.

Sözleşmeli Evden Eve Nakliyat

Evden Eve Nakliyat firmamız, sizlere sözleşme ile nakliyat hizmeti sunuyor. Karşılıklı olarak imzaladığımız bir sözleşme ile bir taraftan sizleri diğer taraftan da kendimizi garanti altına alıyoruz. Bu sayede önceden listesi yapılan eşyalarda yaşanacak her hangi bir kayıp ya da hasar durumda sorunsuz bir şekilde işin içinden çıkıyoruz. Ve sizler de bu sayede içiniz rahat bir şekilde eşyalarınızı bize taşıtıyorsunuz.

Whatsapp
Ayşe Yılmaz
Ayşe Yılmaz
Merhaba.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?