trende
Silivri Kiralık Asansör
26.01.2022
266

Silivri kiralık asansör hizmeti sunan firmamız asansöre ihtiyaç duyan her sektör için kiralama işlemleri yapar. Firmamızın asansörleri taşınması gereken yükün hızlıca yüksek katlara ulaştırılmasını sağlanır. Asansörlerimiz saatlik günlük ya da haftalık olarak kiralanabilmektedir. Bu gün inşaat sektöründen tutun birçok alanda asansörün kullanılıyor olması işlerin daha kısa zamanda halledilmesini sağlanır. Asansörlerimizin kiralanması müşterilerin çalışanlarının yükünü de hafifletir. Firmamızın asansörleri korunaklı bir yapıdan oluşmuştur. Firmamızın kiralanan asansörleri her türlü eşyanın taşınmasına uygun ve korunaklıdır. Asansör hizmetimiz müşterilerimizin eşyasının durumuna uygun olarak saatlik ya da günlük hatta haftalık olarak kiralanabilir.

Asansörlerin Kiralanması İşlemi

Silivri kiralık asansör işlemlerini gerçekleştiren firmamızdan istenilen saat ve gün için asansör kiralanabilmektedir. Asansör kiralaması yapılırken taşınacak olan eşyanın ya da yükün ağırlığı göz önüne alınır. Farklı ağırlıkları taşıyabilmesine göre sınıflandırılan asansörlerimiz arasından müşterilere uygun olanı kiralar. Müşterilerimiz isterse kiraladıkları asansörün kullanımını uzatabilir. Özellikle inşaat sektörü için asansörlerimiz aylık olarak da kiralanabilir. Asansör kiralamak isteyen kişi ya da firmalar kiralama işlemini ne kadar uzun süreliğine yaparsa fiyatlarda o derece uygun olur. Firmamızın amacı müşterilerinin işinin daha kolay yoldan uygun fiyatlarla halledilmesini sağlar. Firmamızla iletişime geçip asansör kiralamak isteyen müşterilerimiz için 724 saat hizmet sunan müşteri hizmetleri hattımız bulunur. Asansör ihtiyacı gece ya da gündüz erken ya da geç saatlerde bile firmamız tarafından karşılanır.

Asansör Kiralama İşlemini Kimler Talep Edebilir?

Silivri kiralık asansör hizmetini uzun zamandır veren firmamızdan asansör kiralama işlemini hemen hemen herkes rahatça yapabilir. Firmamızdan inşaat sektöründe kullanılması amacıyla, reklam sektöründe kullanılması amacıyla, evden eve nakliyatlarda, fabrikalarda ve daha birçok sektörde kullanılması amacıyla asansör kiralanabilir. Hatta bina tamiratlarının yapımında taşınması gereken eşyalar için, çatıların onarılması sırasında da yine kiremitlerin çatıya ulaştırılması için kullanılır. Bu asansörler korunaklı yapıları sayesinde taşınan eşyanın başına hiçbir şey gelmeden hızlıca taşınmasını sağlar. Asansörün işi kolaylaştırıyor olma özelliğinden dolayı herhangi bir zaman kaybı da yaşanmaz. Asansörler uygun fiyatlarla firmamız tarafından kiralanabilir. Gerekli bilgiyi almak için firmamızla iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Whatsapp
Ayşe Yılmaz
Ayşe Yılmaz
Merhaba.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?