trende

Sigortalı Nakliyat

Sigortalı Nakliyat

Şehir içi veya şehirlerarası nakliyat sürecinde yol esnasında karşılaşılabilecek risklere karşı önlem alınmasını sağlayan sigortalı nakliyat hizmeti, günümüzde birçok müşterinin ilk tercihi haline gelmiştir. Çıkılacak yolun kısa veya uzun olması, hangi araçla taşındığı fark etmeksizin nakliye sürecinde her zaman bir risk faktörü bulunmaktadır. Bu risk faktörü denizyolu taşımacılığında dalgalar, havayolu taşımacılığında fırtına olurken karayolu taşımacılığında ise aracın kazaya karışmasını temsil etmektedir. Taşınan yüklerde meydana gelebilecek zararın karşılanması amacıyla yapılan nakliyat sigortası, hem nakliyat firmalarının daha fazla hassasiyet göstermesini hem de risklerin önlenmesini sağlamaktadır.

Kuzenler Kiralık Asansör bünyesinde görev alan profesyonel ekibimiz her ne kadar önlem alsa da, kontrolümüz dâhilinde olmayan problemlerle karşılaşabiliyoruz. Bu nedenle müşterilerimizin eşyalarının maruz kalabileceği her türlü tehlikeli duruma karşı güvence altına alınabilmesi için nakliyat sigortası hizmeti sunmaktayız.

Sigortalı Nakliyat Nasıl Yapılır?

Sigortalı nakliyat, belirlenen teminat ve poliçeler kapsamında yapılmaktadır. Burada önemli olan hasarın nasıl meydana geldiği ve miktarıdır. Nakliyat sigortası nedir? İsimli başlıkta da belirttiğimiz üzere 3 çeşit teminat türü bulunmaktadır. Örneğin dar kapsamlı teminatta eşyalar sadece yangın veya çarpışma gibi belirli durumlarda teminat altına alınırken geniş kapsamlı teminatta firmadan kaynaklı olan veya olmayan her türlü hasara karşı güvence altına alınması sağlanmaktadır. Sigorta kapsamına alınacak hasar nedenleri ve maddi bütçe, nakliyat sigortası türüne göre çeşitlilik göstermektedir.

Sigortalı Nakliyat Ne İşe Yarar?

Eşyalarınızın güvence altına alınmasını sağlayan sigortalı nakliyat aynı zamanda nakliyat firmalarının güvenilirliğini kanıtlamaktadır. Özellikle İstanbul içerisinde yalnızca belirli firmaların sunduğu sigortalı nakliyat hizmeti, güvenilir firmaların korsan firmalardan ayrılmalarına olanak sağlar. Müşterilerine sigortalı nakliyat hizmeti sunmayan firmalar, taşınma esnasında oluşabilecek kayıplardan sorumlu tutulma riskini göze almak istemezler. Burada üzerine değindiğimiz detay, sigortalı nakliyatın sadece zarara karşı değil, aynı zamanda eşyalarınızın çalınma riskine karşı da bir tür önlem olduğu gerçeğidir.

Nakliyat adı altında hırsızlık yapan firmaların sayısı her geçen gün artmaktadır. Sektörde korsan firma olarak adlandırdığımız bu şirketleri güvenilir firmalardan ayırmanın en kolay yollarından birisi de nakliyat sigortası yapıp yapmadığına bakmaktır. Kuzenler Kiralık Asansör olarak on bir yıldır, askılı tekstil taşımacılığından arşiv taşımacılığına kadar sağladığımız hizmetlerin hepsinde sigortalı nakliyat seçeneğini müşterilerimize sunmaktayız.

Kuzenler Kiralık Asansör Aracılığıyla Sigortalı Nakliyat

Nakliyat sektöründe on birinci yılını kutlayan ve her sene gelişmeye devam eden firmamız, birçok farklı alanda taşımacılık hizmeti gerçekleştirmektedir. Kuzenler Kiralık Asansör olarak evden eve nakliyat servisimizin yanı sıra ofis taşımacılığı ve hastane taşımacılığı gibi alanlarda da en profesyonel şekilde hizmet vermeye devam ediyoruz. Hem şehirlerarası hem de uluslararası nakliyat faaliyetlerini gerçekleştiren firmamız, taşımacılığın her alanında nakliyat sigortası güvencesi sunmaktadır. Yılların deneyimiyle Türkiye’nin 81 ilinden Avrupa’nın her noktasına kadar sizin için en güvenli ve konforlu taşımacılık işlemlerini sağlamaktayız.

Whatsapp
Ayşe Yılmaz
Ayşe Yılmaz
Merhaba.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?