trende

Şehiriçi Nakliyat

Şehiriçi Nakliyat

Alanında profesyonel her nakliyat firması, şehirlerarasında olduğu gibi şehir içi nakliyat hizmetleri de sunmaktadır. Şehir dışından farklı olarak bu alanda nakliye araçları aynı gün içerisinde birden fazla taşımacılığı gerçekleştirdiği için daha yoğun tempolu bir süreçtir.

Kuzenler Asansör Kiralama olarak, Pendik’ten Gebze’ye kadar İstanbul’un 39 ilçesine taşımacılık işlemleri gerçekleştirmekteyiz. Gece gündüz fark etmeksizin haftanın her günü 24 saat boyunca çalışan uzman ekibimiz, müşterilerimiz için titizlikle çalışmaktadır. Aşağıda şehir içi nakliyat kapsamında sizlere sunduğumuz hizmetlere kısaca değinmek istedik.

1-)Uygun Fiyat

İstanbul’da şehir içi nakliyat gerçekleştirmek isteyen müşterilerin sıklıkla karşılaştığı problem, nakliye firmalarının verdiği yüksek fiyat listeleridir. Firmamızın Anadolu yakası nakliyat ve Avrupa yakası nakliyat olmak üzere iki farklı kıtada da ofisleri bulunmaktadır. Bu sayede kıtalar arası şehir içi nakliyat sürecinde oluşabilecek yüksek fiyat farklılıklarının önlenmesini amaçlıyoruz. Müşterilerimize en uygun fiyatlarla en kaliteli hizmeti sağlayabilmek, firmamızın temel hedefidir.

2-) Donanımlı Alt Yapı

Nakliyat işlemleri için hizmetinize sunduğumuz mobil asansörlerimizin her biri son teknoloji sistemlere sahiptir. 30 metre, 50 metre ve 70 metre yüksekliğe çıkabilen bu asansörler,  İstanbul’un en yüksek binalarına bile ulaşabilmemize olanak sağlamaktadır. Binaların 25. Katına kadar kurabildiğimiz yük asansörlerimiz aracılığıyla taşınma işlemlerinizi güvenle gerçekleştirmekteyiz.

3-) Uzman Kadro

Şehir içi nakliyat alanında İstanbul’un en ücra köşelerine dahi hizmet veren firmamız, deneyim sahibi bir ekiple nakliye sürecini ilerletmektedir. Nakliye işlemlerinin ne kadar titizlikle gerçekleştirilmesi gerektiğinin bilincinde olan profesyonel kadromuz; taşınacak eşyalara en ufak bir hasar bile gelmemesi için özenle çalışmaktadır.

 4-) Zaman Tasarrufu

Kuzenler Kiralık Asansör olarak, Türkiye’nin 81 iline aynı gün teslimat yapabilmek adına program oluşturmaktayız. Ekspertiz ekibimizin gerçekleştirdiği bu planlamalarda İstanbul trafiğinin yoğunluğundan eşyaların teslim edileceği saate kadar her detay üzerinde çalışılır. Bunların yanı sıra firmamızın sunduğu asansörlü nakliyat hizmeti sayesinde, taşımacılık işlemlerinizin en hızlı şekilde gerçekleşmesi sağlanmaktadır.

5-) Sigortalı Nakliyat

İstanbul içerisinde yapılacak nakliye sürecinde, şehirlerarası nakliyatta olduğu kadar risk faktörü bulunmasa da, müşterilerimizin talepleri doğrultusunda şehir içi nakliyat işlemlerinde de sigortalı evden eve nakliyat seçeneği sunmaktayız.

Kuzenler Kiralık Asansör Aracılığıyla Şehir İçi Nakliyat

Firmamız hem şehir içi hem de şehirlerarası nakliyat işlemlerinde; 25. Kadar kadar ulaşabilme ve 400 kg’a kadar yük kaldırabilme kapasitesine sahip son model asansörleri hizmetinize sunmaktadır. Kuzenler Kiralık Asansör olarak yılların deneyimi ve müşteri memnuniyetimizle, İstanbul’un en çok tercih edilen nakliyat firması haline geldik.  Eşyalarınızın nakliye aracına bindirilirken hiçbir hasar almaması adına profesyonelce çalışan ekibimiz, donanımlı alt yapımız ve hizmet kalitemiz sayesinde sağladığımız bu başarının haklı gururunu taşıyoruz. Müşterilerimizin taşınma sürecinde oluşabilecek stres seviyesini en aza indirgeyebilmek adına, mobilyaların ambalajlanmasından tekrar monte edilmesine kadar her aşamayla bizzat ilgilenmekteyiz.

Whatsapp
Ayşe Yılmaz
Ayşe Yılmaz
Merhaba.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?