trende

Sancaktepe Evden Eve Nakliyat

Sancaktepe Evden Eve Nakliyat
16.07.2022
242

Evden Eve Nakliyat, tamamen müşteri memnuniyeti odaklı çalışmayı kendisine hedef kılmış ve belli çizgiler dahilinde hareket eden bir firmadır. Profesyonelliğini tamamen işine de yansıyan bir yapı içerisinde müşterileri için gereken en iyi ve en kaliteli hizmeti sunmaya da hazır bir firmadır. Bizi arayan müşterilerimize öncelikle keşif işlemlerini başlatması için bir ekspertiz ekibi yönlendiriyoruz. Ekspertiz ekibi ile koordineli çalışmamız sonucunda ise ortaya daha kaliteli bir hizmet koyuyor ve bunun sonucunda da sizlerin eşyalarını gideceği adrese sapa sağlam bir şekilde götürüyoruz. Yıllar öncesinden edindiğimiz tüm tecrübe ve bilgi birikimimizi sizleri eşyaları üzerinde verdiğimiz hizmetle ortaya çıkarıyoruz.

Tamamen bilgi ve tecrübe ye dayalı bir şekilde yürüttüğümüz tüm hizmetlerde gereken en iyi koşulları sizlere sağlayan bir firma olarak hizmette kaliteye oldukça büyük önem veren bir firma olduğumuzu da belirtmek isteriz.

Ücretsiz Ekspertiz Hizmeti

Evden Eve Nakliyat firmamız, nakliyat  konusunda ücretsiz olarak sunduğumuz ekspertiz hizmeti sonucunda eşyalarınızı en güvenli ve aynı zamanda güvenli bir şekilde taşımayı amaçlıyoruz. Ekspertiz ekibimiz zaten nakliyat işlemine öyle bir yön veriyor ki sizlere sadece keyifle izlemek kalacaktır.

Ekspertiz ile sağlanacak kolaylıklara göz atacak olursak bunlar;

Taşınacak eşya miktarı

Eşyaların taşınmadan önceki sağlamlık durumu

Adres konumları

Araçların adreslere yanaşma durumu

Asansör hizmetinden faydalanıp faydalanmayacağınız

Kullanılacak ambalaj malzemesi türü ve bunların miktarı

Ve de nakliyat süreci boyunca çalışacak personel sayısı gibi birçok konunun masaya yatırılması sonucunda ortaya konulan plan, tamamen nakliyatın işleyiş sürecini kolaylaştırmaktadır.

Evden Eve Nakliyat Sözleşmesi

Evden Eve Nakliyat firmamızca sizlere nakliyat öncesinde ekspertiz ekibimizin de oluşturduğu olan doğrultusunda birer adet nakliyat sözleşmesi imzalıyor ve imzalatıyoruz. Bu sözleşme tamamen sizlerin  eşyalarını garanti altına almayı hedeflemektedir. Çünkü nakliyat başlamadan önce ve sonrasında yaşanabilecek her türlü sorunun bu sayede önüne geçmiş oluruz. Sorunların ortaya çıkmasının önlenmesi de he sizler , hem de bizler için önemli olmakla beraber aynı zamanda işimizi de daha kolay bir hale getirmektedir.

Firmamızdan nakliyat hizmeti almak için bizlere ulaşmanız yeterlidir.

 

Whatsapp
Ayşe Yılmaz
Ayşe Yılmaz
Merhaba.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?