trende

Parça Eşya Taşımacılığı

Parça Eşya Taşımacılığı

Parça eşya taşımacılığı, evden eve nakliyattan farklı olarak toplu şekilde eşyaların taşınmasını değil, yalnızca bir veya birkaç tane mobilyanın nakliyatını kapsamaktadır. Aynı kargo hizmeti gibi yapılan bu taşımacılık türünde kargoyla gönderildiği zaman çok yüksek miktarlarda tutacak ağır mobilyaların daha uygun ve hızlı şekilde teslimat adresine iletilmesi sağlanır. Kuzenler Kiralık Asansör firması olarak müşterilerimizin parça eşyaları için, kargo gibi rahat ve konforlu bir nakliyat süreci sunuyoruz. Öğrencilerin sıklıkla tercih ettiği parça mobilya taşımacılığı hizmeti, özellikle beyaz eşyaların daha uygun maliyete nakliyesini gerçekleştirmektedir. Şehir içi ve şehirlerarası olmak üzere Türkiye’nin her noktasına nakliye hizmeti veren firmamız, yılların tecrübesiyle eşyalarınızın en kısa sürede adresinize teslim edilmesini sağlamaktadır.

Parça Eşya Taşımacılığı Ne Kadar Zaman Alır?

Parça eşya nakliyesi yapılırken müşterilerin en sık karşılaştığı problem, eşyanın ulaştırılma süresinin çok zaman almasıdır. Bunun nedeni nakliye firmalarının gidilecek adres yönünde tek bir müşteri için kapasitesi dolmamış aracı yola çıkarmak istememelerinden kaynaklanır. Teslimat yönüne nakliye aracı boş gitmesin diye bazen bir ayı bulan bekleme süreci yaşanmaktadır.

Kuzenler Asansör Kiralama olarak, parça eşya taşımacılığı servisimiz haftanın her gününde gerçekleştiriyoruz. Düzenli periyotlar halinde yaptığımız bu nakliye hizmeti için özel olarak kullandığımız, kapasitesi evden eve nakliyat sürecinde kullanılan araçlardan daha az olan servis araçları kullanılmaktadır. Bu sayede araç, kapasitesinin dolması beklenmeden, tek bir eşya için anında yola çıkmaya hazır hale gelir. Günlük ve haftalık seferler halinde düzenli olarak gerçekleşen parça mobilya taşımacılığı sayesinde mobilyalarınız en kısa sürede adresinize teslim edilir.

Parça Eşya Taşımacılığı Hizmetleri

Buzdolabı ve çamaşır makinesi gibi mobilyaların taşınması için sıklıkla tercih edilen parça eşya taşımacılığı hizmetimizde, nakliye öncesinde bir ambalajlama süreci gerçekleşmektedir. Burada taşınacak eşyanız çizilmemesi ve darbe almaması için güzelce paketlenir. Bu gibi eşyaların ağırlığı yüksek olduğu için, merdivenlerden indirme tehlikesini göze almadan mobil asansör sistemi kurularak eşyanın nakliye aracına bindirilmesi sağlanmaktadır. Ardından gidilecek yolun uzunluğuna göre, aynı gün veya hafta içerisinde mobilyanız adresinize teslim edilir. Mobilyanızın taşınmasının ardından, kurulum işlemleri de bizzat firmamız tarafından yapılmaktadır. Bu aşamalar sonucu müşterilerimizin hiçbir şey yapmasına gerek kalmadan, adresten teslim aldığımız parça eşyaların montesine kadar alanında uzman ekibimiz titizlikle gerçekleştirmektedir.

Kuzenler Kiralık Asansör Parça Eşya Taşımacılığı

Her türlü taşıma işlemlerinde sektörde uzman olan firmamız, 11 yıllık deneyimle size hizmet vermektedir. Profesyonel çalışma kadromuz, emanet edilen tek bir kâğıt parçasının dahi en iyi şekilde nakliyesini gerçekleştirmek için çalışmaktadır. Yazlık evinizde, bekâr evinizde veya öğrenci evinizde bulunan tek tük eşyaların taşınması için yüksek miktarlarda kargo ücreti ödemenize gerek kalmadan, Kuzenler Kiralık Asansör güvencesiyle en uygun fiyata eşyalarınızın nakliyesini gerçekleştirmekteyiz. Nakliyat sektöründe öncü olan firmamız, sizler için en kaliteli ve hızlı şekilde mobilyalarınızın taşınmasından monte edilmesine kadar bizzat ilgilenmektedir.

Whatsapp
Ayşe Yılmaz
Ayşe Yılmaz
Merhaba.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?