trende

Mobil Asansör

Mobil Asansör
19.01.2022
353

Kuzenler Asansör Kiralama firmamız, 2010’ dan bu yana binlerce müşteriye memnuniyet ve güvenle hizmet vermektedir. Hizmetinize sunduğumuz geniş asansör seçeneği sayesinde ihtiyacınıza en uygun olanını nakliye işlemleriniz için adresinize getiriyoruz. Son teknoloji mobil asansörlerimiz aracılığıyla ev eşyası, ofis malzemesi, çeyiz gibi her parçanın adresinize teslim edilmesini sağlamaktayız. Yılların tecrübesiyle işinde ustalaşmış ekibimiz, müşteri memnuniyeti ve güvenle taşımacılık yapmayı kendilerine ilke edinmiştir. Kuzenler Kiralık Asansör bünyesindeki mobil asansörler, büyük küçük fark etmeksizin her kilodaki eşyaların kolaylıkla nakliyesi sağlanmaktadır.

Mobil Asansörler Kaç Kilo Kaldırabilir

Kuzenler Asansör Kiralama farkıyla 2015 yılından sonrasında imal edilen asansörlerimiz 200 kg, 300 kg, ve 400 kg kaldırma kapasitesine sahiptir. Asansörlerimizin kabinleri 2,5 metre genişliğine sahip olmakla birlikte büyük ebattaki piyano gibi enstrümanların taşımacılığı da sağlanmaktadır.

Mobil Asansörler Kaçıncı Kata Kadar Çıkabilir?

Firmamızın bünyesinde bulunan asansörlerin 30 metre 40 metre, 50 metre ve 70 metre olmak üzere 3 çeşit ray sistemi bulunmaktadır. Bu mobil asansörler 25. Kata kadar ulaşarak yüksek katlı binalarda ikamet eden müşterilerimiz için tasarlanmıştır. Asansörler balkon, geniş pencere veya çatı katına yakınlaştırarak kurulmaktadır.

Mobil Asansörler Çökebilir Mi?

Nakliyat sektöründe kullanılan mobil asansörlerin, ancak kapasitesinin çok üzerinde yük alırsa çökme ihtimali mevcuttur. Firmamızın bünyesinde bulunan yeni nesil yük asansörleri 400 kg’a kadar ağırlık taşıyabilmektedir. Bu asansörler özellikle inşaat, hastane taşımacılığı gibi alanlarda ağır ekipmanların taşınması için kullanılmaktadır.

Mobil asansörlerde çökme ihtimali yaratan bir durum ise onarım ve bakımlarının aksatılmasıdır. Günümüzde yük asansörü olarak nakliyat piyasasında kullanılan çoğu asansörlerin bu bakımları maalesef yapılmamakta. Her ay düzenli yapılması gereken bu onarımların maliyetinin fazla olması nedeniyle birçok firma bu konuya gerekli önemi vermemektedir. Kuzenler Kiralama olarak, sizlerin ve sevdiklerinizin can güvenliği için bu bakım ve onarımları her ay düzenli periyotlarla alanında profesyonel ustalar aracılığıyla yaptırmaktayız.

Mobil Asansörler Nerelerde kullanılır?

Mobil asansörlerin çok geniş kullanım alanı bulunmaktadır, bunlar; hastane taşımacılığı, evden eve nakliyat, arşiv taşımacılığı, piyano taşımacılığı gibi seçeneklerin yanı sıra inşaat ve lojistik sektörlerinde de yük asansörlerine sıkça ihtiyaç duyulmaktadır.

Mobil Asansör Servisi Pahalı MI?

Evden eve nakliyat işlemlerinizi gerçekleştirirken taşıma işlemleri için iki seçeneğiniz mevcuttur; geleneksel (manuel) taşıma ve mobil asansör aracılığıyla nakliyat. Geleneksel taşımada çalışan ekip eşyalarınızı apartman merdivenlerinden indirirler. Ancak bu sistemde hem mobilyalarınızın zarar görme ihtimali çok yüksektir hemde çok uzun zaman alır. Bu yüzden nakliyat işlemlerinde genellikle asansörlü taşıma tercih edilmektedir. Mobil asansörler taşınma işlemlerine hız katmalarının yanı sıra geleneksel taşımaya göre çok daha uygun fiyatlıdır. Bunun nedeni, işgücüne ihtiyaç azalacağı için işçilik maliyetlerinin düşmesidir.

NEDEN KUZENLER ASANSÖR KİRALAMA?

Kuzenler Asansör Kiralama olarak 11 yıllık tecrübemizle nakliyat sektöründe yer almaktayız. Hizmetinize sunduğumuz asansörlerin her birinin düzenli onarım ve bakımlarının yapılmasının yanı sıra hepsi farklı kapasitelere sahiptir. Bu sayede sizin taleplerinize en uygun mobil asansörü seçerek taşınma işlemlerinizi rahatlıkla gerçekleştirebiliyoruz. Bünyemizde yer alan asansörler 400 kg’ a kadar yük; 25. Kata kadar yükseklik kapasitesine sahiptir. Ayrıca bu mobil asansörlerin 2,5 metre genişliğindeki kabinleri, demir kafeslerle çerçevelenmiştir. Bu kabin kafesleri, eşyalarınız yüksek mesafeden devrilerek yere düşme riskini sıfıra indirgemektedir. Kuzenler Kiralık Asansör olarak İstanbul’un en çok tercih edilen asansör kiralama şirketi seçilmenin haklı gururunu yaşamaktayız.

Whatsapp
Ayşe Yılmaz
Ayşe Yılmaz
Merhaba.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?