trende
Maltepe Evden Eve Nakliyat
16.07.2022
226

Evden Eve Nakliyat firmamızın müşterilerine özel olarak sunduğu birçok hizmet bulunuyor. Bunların başında ise garantili taşımacılık hizmeti ile ücretsiz ekspertiz hizmeti geliyor. Ücretsiz olarak sunduğumuz ekspertiz hizmetinin amacı nakliyattan önce bir keşif hizmeti yürütmektir. Bunun sayesinde de nakliyatın işleyiş süreci daha bir hız alacaktır. Aynı zamanda planlıyor nakliyat hizmeti ortaya konulmaktadır. Planlı çalışmanın verdiği meyveler sonucunda da eşyalarınız sapa sağlam bir şekilde gideceği adrese ulaştırılmış olacaktır.

Nakliyat sektöründe bugünlerde daha önceleri hiç ortada olmayan birçok teknolojik gelişme ortaya çıkmış durumdadır. Bunların başında ise asansörlü nakliyat hizmeti gelir. Bu asansör hizmetinin getirdiği kolaylıklar ise saymakla bitmez. Hem eşyaların taşınmasını kolaylaştırmakta, hem daha hızlı bir nakliyat sağlamakta ve de en önemlisi eşyalar bu sayede daha sağlam bir şekilde gideceği yere götürülmektedir.

Ambalaj Hizmetlerimiz

Evden Eve Nakliyat firmamızca yapılan her hizmet profesyonel bir şekilde yapılır. Ambalaj hizmeti de bunlardan biridir. Bu hizmetimiz sayesinde eşyalar daha korunaklı bir şekilde taşınmış olur. Ayrıca her eşyanın türüne göre sizlere ambalaj hizmeti sunuyoruz. Bu sayede kurulabilecek ve hassas eşyalar daha sağlam bir ambalaj malzemesi ile korunaklı hale getiriliyor diyebiliriz. Diğer taraftan her ambalaj yaptığımız eşyanın üzerine onun ismini etiket yardımı ile yazıyoruz. Böylelikle de gittiği adreste her hangi bir karışıklık çıkmadan hizmetimize devam ediyoruz.

Marangoz Hizmeti

Evden Eve Nakliyat firmamızın ayrıca marangoz hizmeti de bulunmaktadır. Marangoz ustalarını sizler için bulundurmaktayız. Mobilya eşyalarınızı marangoz ile de monte edilir ve sonrasında da yine onlar tarafından montajı yapılır. Bu sayede zaten tanıdıkça yıpranan mobilyalarınız en azından daha az yıpranmış olacaktır diyebiliriz. Çünkü ne kadar usta eller bu işin içine girerse eşyaların yıpranmasının da o kadar önüne gecikir diye düşünüyoruz.

Son olarak şunu söyleyebiliriz ki evden eve nakliyat firmamız işinde tecrübeli ve aynı zamanda işini severek yapan bir ekip anlayışı içinde çalışmalarını sürdüren bir yapıya sahiptir. İşimizi en sağlam bir şekilde yapıp, eşyalarınızı garantili olarak taşımak bizim görevimizdir.

Whatsapp
Ayşe Yılmaz
Ayşe Yılmaz
Merhaba.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?