trende

Kozyatağı Kiralık Asansör

Kozyatağı Kiralık Asansör
13.02.2022
260

Nakliyat sektörü, oldukça uğraş ve deneyim gerektiren bir çalışma alanıdır. Günümüzde taşınmaların artmasıyla evden eve nakliyata olan ihtiyaç, yeni firmaların oluşmasına neden olmuştur. Deneyimin ön planda olduğu bu sektörde, Kozyatağı kiralık asansör olarak size en iyi hizmeti vermeyi amaçlıyoruz. Bu yazımızda nakliyat firmalarının oldukça çok olduğu taşımacılık sektöründe neden Kuzenler Asansör Kiralama aracılığıyla çalışmanız gerektiğinden bahsettik.

1-) Uygun Fiyat Aralığı

Fiyatların 1000-2000 TL’ den başladığı evden eve nakliyat sektöründe, Kuzenler Asansör Kiralama olarak taşınma işlemlerinizde bütçenize katlı sağlamak için size en uygun fiyatlarla çalışmaktayız.

2-) Son Teknoloji Asansörler

Birçok firma, eski nesil asansörler kullanmakla beraber bu asansörlerin bakım ve onarımını dâhil maalesef yapmıyor. Çeşitli sorunların ve hatta ölümlerin yaşanabileceği mobil asansör kiralama alanında, sizin ve sevdiklerinizin güvenliği için en son teknoloji asansörleri hizmetinize sunuyoruz.

3-) Hizmet Çeşitliliği

Her nakliyat firmasının sağladığı hizmetler farklıdır. Kimileri geleneksel taşınma yöntemleriyle hizmet verirken kimileri mobil asansörler aracılığıyla nakliyat işlemlerini gerçekleştiriyor. Bizler ise bu sektörde yeni bir çağ başlatarak her ikisinin beraberinde çeşitli hizmetler de sunmaktayız, bunlar;

  • Ambalajlama: Taşınacak eşyalarınızın sarılması ve düzenli kutulanması için endişelenmenize gerek yok. Kuzenler Kiralık Asansör, evinize kadar gelip mobilyalarınızın ambalajlanmasını sizin için gerçekleştirmektedir.
  • Montaj: Yeni evinize güvenle teslim ettiğimiz mobilyaların her birinin montajını, söküm ve kurulum işlemlerini bizzat hallediyoruz.
  • Tesisat: Taşınacağınız evin su ve elektrik arızalarında gerekli tesisat işlemleri için tesisatçı çağırmanıza gerek yok, Kozyatağı Kiralık Asansör olarak evinizin her konuda eksiksiz hazır olması için tesisat işlemlerine kadar bizzat ilgilenmekteyiz.

Kuzenler Kiralık Asansör, İstanbul’ un Kozyatağı semtinden Beykoz ilçesine kadar her yerine hizmet sağlamaktadır. Mobilyalarınızın ambalajının dahil yırtılmayacağı bu mobil asansör servisi, maddi manevi bütün değerli eşyalarınızın sağlam şekilde teslimi, kendisine amaç edinmiş bir firmadır.

Whatsapp
Ayşe Yılmaz
Ayşe Yılmaz
Merhaba.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?