trende

Kozyatağı Evden Eve Nakliyat

Kozyatağı Evden Eve Nakliyat
16.07.2022
194

Evden Eve Nakliyat firması olarak her tür eşyanın nakliyesini yapan bir firma olduğumuzu belirtmek isteriz. Eşya taşımacılığı konusunda ise her zaman titizlikle hareket eden bir firma olmayı başardık. Sizler için yapmış olduğumuz hizmetlere her zaman yine eski kaldığımız yerden devam etmeye de hazır vaziyette bekliyoruz. Eşyalarınıza değer veriyor ve kendi eşyalarımız gibi taşıma gayreti içinde bulunuyoruz. Bugünlere de zaten bu denli işimizin sorumluluğunu bilerek geldik diyebiliriz.

Nakliyat alanında yürütmüş olduğumuz faaliyetlerde her zaman üstün bir çaba içerisinde hareket eden personelimiz de sizler için gereken titizliği yine göstermektedir. Ayrıca müşteri memnuniyeti konusunda da başarılı bir yaklaşım içinde hareketlerimize devam ediyoruz. Nakliyat firması olmanın gerektirdiği ne varsa bunu üzerinde taşıyan bir firma olmaktan mutluluk duyuyoruz.

Hizmetlerimiz

Evden Eve Nakliyat firması olarak nakliyat sektöründe yıllardır olması gereken yerde ve konumda müşterilerimize hizmetimiz devam ediyor. Bu alanda kendini kanıtlamış olan personellerimiz de, tecrübeleri ile  üstün kalitede hizmet sunmaya devam ediyor. Asansörlü Nakliyat başta olmak üzere, evden eve nakliyat, şehirler arası nakliyat, tekstil taşımacılığı, banka taşımacılığı, fabrika taşımacılığı, ofis ve büro taşımacılığı da olmak üzere nakliyat sektöründe geniş bir ağda hizmet sunuyoruz.

Evden Eve Nakliyat hususunda bir de marangoz hizmetimiz bulunuyor. Mobilya eşyalarınızı da marangoz personelimiz tarafından de monte ediliyor. Özenle de monte edilen eşyalar daha sonrasında her bir parçası numaralandırılıyor. Bu sayede de gideceği yerdeki montajı konusunda her hangi bir sıkıntı yaşanmasın.

Paketleme

Evden Eve Nakliyat firması personelimiz paketleme konusunda da oldukça tecrübeleri. Bunun yanında aldıkları eğitimler ile daha donanımlı hale gelmiştir. Donanımlı oluşları, tecrübeleri ile de birleşince ortaya kaliteli bir hizmet çıkmaktadır. Ayrıca paketleme malzemesi konusunda da firmamızın ısrarla üzerinde durduğu konu malzeme gerekli olan kalitedir. Kaliteli malzeme kullanımı sayesinde sizler de bizler de her zaman bu konuda gönül rahatlığı içinde hareket edebiliriz.

Firmamız, konunun başından beri anlattığımız bu hizmetleri sizlere özenle şu maya devam ediyor. Sizler de bizim gibi işini hakkıyla yapan bir nakliyat firması ile çalışmak istemez misiniz ?

Whatsapp
Ayşe Yılmaz
Ayşe Yılmaz
Merhaba.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?