trende
Kavacık Kiralık Asansör
13.02.2022
376

Kavacık Kiralık Asansör, İstanbul’da her zaman hizmet sağladığımız ilçelerden birisidir. İstanbul’ un her semtinde ulaşım şubesi bulunan firmamız, mobil asansör servisi dışında çeşitli nakliyat hizmetleri de sunmaktadır. Aşağıda Kuzenler Asansör Kiralama olarak sizin için gerçekleştirdiğimiz bazı hizmetlere değindik.

1-) Evden Eve Taşımacılık

Taşınma işlemlerinizi şehirler arası veya şehir içi nakliyat servislerimizle gerçekleştirmekteyiz. Ev mobilyalarınızın sıfır hasarla teslim edilmesini kendilerine amaç edinen uzman kadromuz sayesinde, sizin için maddi manevi değerli eşyalarınızın korunmasını sağlıyoruz.

2-) Ofis Taşımacılığı

Sigortalı nakliyat garantisi sunan firmamız, son teknoloji mobil asansörler sayesinde ofis eşyalarınızın güvenle taşınmasını sağlamaktadır. Başta İstanbul’un Kavacık semti olmak üzere her ilçesine ofis nakliyatı hizmetlerimiz devam etmektedir.

3-) Eşya Depolama

Nakliyat sektörünün saygın ismi Kuzenler Asansör Kiralama olarak taşımacılık servisinin yanı sıra eşya depolama hizmeti de sunmaktayız. Yılların deneyimiyle şehirler arası ve şehir içi nakliyat talebinizi gerçekleştirirken, eşya depolama ihtiyaçlarınıza da nitelikli çözümler sağlamaktayız.

4-) Piyano Taşımacılığı

Bir çok firmanın özensiz davranması sonucu piyanolarda ezilme problemleri, rezonans tahtası çatlakları ve hatta tel kopmaları meydana gelmektedir. Piyano ve benzeri hassas enstrümanların dikkatle taşınması gerektiğinin tecrübesine sahip firmamız, sizin için değerli sanat ürünlerinizin nakliyatını yapmaktadır.

5-) Villa Taşımacılığı

Villa taşımacılığı alnına dahil olan eşya montajı ve mobilya ambalajlanmasının yanı sıra sigorta hizmeti de vermekteyiz. Sigortalı taşımacılık kapsamında nakliyatını gerçekleştirdiğimiz eşyalarınız, yeni evinize elektrik tesisatına kadar kurulmuş bir şekilde yerleştirilir.

Whatsapp
Ayşe Yılmaz
Ayşe Yılmaz
Merhaba.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?