trende
Kartal Evden Eve Nakliyat
16.07.2022
222

Evden Eve Nakliyat, şehirler arası evden eve nakliyat, şirketler arası nakliyat, banka taşımacılığı, ofis ve büro taşımacılığı, tekstil taşımacılığı, banka taşımacılığı, fabrika taşımacılığı gibi alanlarda hizmet sizlere sunmaya devam ediyor. Sizler için hizmette gereken tüm iyi niyetimiz ile çalışmalar yürütmeye devam ediyoruz. Bu anlamda faaliyet gösterdiğimiz nakliyat sektöründe gerekli olan tüm ekipman ve tecrübeli personellerimiz sizlere hizmet için burada bekliyor.

Aynı zamanda nakliyat ile ilgili tüm personelimiz gerekli hizmet içi eğitimlerini de alış bulunmakta ve almaya da devam etmektedir. Yılların vermiş olduğu tecrübemiz  iç yana bunu eğitimlerle de donatmaya devam ediyoruz. Evden eve nakliyat sektöründe kendi bölgemiz başta olmak üzere tüm ülkeye de hizmet götüren bir firmayız.

Asansör ile Daha Hızlı ve Hasarsız Hizmet

Evden Eve Nakliyat olarak kendi firmamıza ait asansörümüz bulunduğu gibi iki ekiple aynı anda hizmet vermemiz gerektiğinde diğer firmalardan kiralamak suretiyle asansör temini de sağlıyoruz. Yani yeter ki işimiz yürüsün, bunun için oldukça da geniş bir çevre kitlesine sahip bir firma olduğumuzu belirtmek isteriz. Nakliyat ile ilgili aynı zamanda sizlerin de anlayışla karşılayacağı gibi her firmanın farklı çalışma tarzları bulunmaktadır. Bizim çalışma tarzımızda da gereken neyse müşterimizin memnuniyeti adına bunu sağlamaktayız.

Asansör ile yaptığımız her hizmette daha başarılı ve aynı zamanda daha hızlı nakliyatlar ortaya koyan bir firma olduğumuzun özellikle altını çiziyoruz. Asansör kullanmak suretiyle taşınan hiç bir eşya kolay kolay hasara uğramaz ve bu sayede sizler de daha rahat bir şekilde hareket etmiş olursunuz.  Böylelikle içiniz rahat bir şekilde eşyalarınızı taşımanın keyfini çıkarabilirsiniz.

Ambalajlama

Evden Eve Nakliyat firmamızın ambalajlama ile ilgili özel çalışmaları mevcuttur. Bu konuya ayrı bir özen gösteren firmamız, personelini de bu yönde gerekli eğitimlere tabi tutmaktadır. Böylelikle de ambalajlama konusunda üstün kaliteli bir hizmet ortaya koyarız. Eşyaları ilk olarak türüne göre ayıran personelimiz, daha sonrasında her eşyayı gerektiği gibi ambalaj yaparak taşınması sırasında hiç bir şekilde hasara uğramasına da izin vermemiş olmaktadır.

Whatsapp
Ayşe Yılmaz
Ayşe Yılmaz
Merhaba.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?