trende
Kadıköy Evden Eve Nakliyat
16.07.2022
213

Evden Eve Nakliyat firmamız ile taşınan her eşya ayrı bir değerdedir. Bunun bilincinde bir şekilde hareket ediyor ve sizler için de gereken neyse yapmaya çalışıyoruz. Evinizde ya da iş yerinizde bulunan eşyalarınızın nakliyat işlemlerinde tüm nakliyat firmamızın çalışan elemanları ile elbirliği içinde hareket etmekten mutluluk duyarız. Sizlerin memnuniyetini sağlamak bizler için bir görev borcudur. Biz en azından bu düşünce ile hareket ettiğimizi belirtmek isteriz. Sizler de eğer bizim gibi işini severek yapan firmalara daha çok fırsat vermeyi düşünüyorsanız hiç düşünmeden arayın.

Nakliyat sektöründe daha önceleri daha doğrusu böyle bir sektör dahi yoktu diyebiliriz. Çünkü teknoloji de bu kadar gelişmiş değildi. Teknolojik gelişmelere bağlı olarak ta işlerimizde bizler de gelişim sağlamış bulunuyoruz diyebiliriz. Sizleri  de her zaman firmamıza bekliyor ve firmamızın müşterilerine en kaliteli şekilde şu duygu bu hizmetlerden yararlandırmaktır istiyoruz.

Marangoz Hizmeti

Evden Eve Nakliyat firmamız, marangoz ustaları ile sizlerin mobilya tarzı ürünlerinize montaj ve de montaj hizmeti sunuyor. Böylelikle eşyalarınız usta ellere emanet ediliyor diyebiliriz. Eşyalarınızı daha korunaklı ve usta eller ile taşıtmak istiyorsanız hemen bize gelebilirsiniz.

Asya taşıma alanında yıllarca edindiğimiz tecrübe sayesinde çok kolay yöntemler uygulayarak bu işi çözmüş bir firma olduğumuzu söyleyebiliriz. Nakliyat ile ilgili bilinen tüm ezberleri de bu sayede bozmuş olan bir firmayız.

Asansörlü Evden Eve Nakliyat

Evden Eve Nakliyat firması olarak asansör kullanmayı eşya taşımanın artık vaz geçilmez bir parçası olarak görüyoruz. Asansör sayesinde tüm eşyalar daha uzun bir yöntem olan merdivenler kullanılmadan taşınır. Ya da binanın asansörünü kullanmaya ihtiyacınız kalmaz. Çünkü 14 kata kadar çıkabilen asansörümüz, eşya taşıma hizmetinde sizlere oldukça pratik bir çözüm sunar.

Aynı zamanda firmamızın asansör kiralama hizmeti de bulunuyor. Dileyen müşterilerimize asansörümüzü belirli sureler dahilinde kiraya veriyor ve bu şekilde de bir hizmet sunuyoruz. Aynı zamanda taşıdığımız tüm eşyalar firmamız tarafından garantili bir biçimde taşınmaya devam etmektedir. Yaptığımız sözleşme ile zaten bize geldiğimizde bunun hemen farkına varacaksınız.

Whatsapp
Ayşe Yılmaz
Ayşe Yılmaz
Merhaba.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?