trende

Hastane Taşımacılığı

Hastane Taşımacılığı

Hastanelerde, bina alt yapı çalışmaları, kentsel dönüşüm veya yeni bina inşaatının tamamlanması gibi farklı nedenlerden dolayı lokasyon taşınma durumları gerçekleşmektedir. Bu taşınma sürecinde, en deneyimli firmayla çalışmak hem hız hem de malzemelerin sağlamlığı kapsamında büyük önem taşımaktadır. Hastanelerde yer alan ekipmanlar hem maliyeti çok yüksek hem de kolay kırılabilen, hassas aletlerden oluşur. Kuzenler Asansör Kiralama olarak, bu ekipmanların ne kadar dikkatle taşınması gerektiğinin bilincinde;, alanında profesyonel ekibimiz tarafından gerçekleşecek nakliye sürecinizde, personellerimiz son derece titizlikle çalışmaktadır. Hastane taşımacılığı kapsamında sizlere sunduğumuz hizmetleri kısaca derlemek istedik.

1-) Taşınma Öncesi Denetleme

Ekspertiz de denilen bu süreçte, profesyonel ekibimiz nakliye işlemleriniz başlamadan üç gün öncesinde bir keşif gerçekleştirmektedir. Bu keşif içerisinde ambalajlama aşamasında kullanılacak ürünlerin adet ve ebatlarını belirleyen ekibimiz, aynı zamanda taşımacılık işlemlerinin 1 gün içerisinde bitirilmesi adına plan oluşturmaktadır. Ayrıca bu incelemeler sonucu nakliyat aracının genişliği ve kullanılacak mobil asansörün yük kaldırma kapasitesinin ne kadar olması gerektiği tespit edilir.

2-) Hastane Ekipmanlarının Ambalajlanması

Hastane içerisinde kullanılan alet ve ekipmanların ne denli dikkatle taşınması gerektiği konusunda tecrübe sahibi olan firmamız, ekipmanların özel ambalajlarla sarılması ve kutulanması için özel hizmet vermektedir. Bu aşamada hastane içerisinde yer alan bütün eşyaların tek tek paketlenmesi sağlanır.

3-) Yüksek Yük Taşıma Kapasitesine Sahip Asansörler

Hastane taşımacılığı, nakliye sektöründe kullanılan yeni nesil teknolojik sisteme sahip mobil asansörlerimiz aracılığıyla yapılmaktadır. Çok katlı hastaneler için 50 metre uzunluğunda ray sistemine sahip asansörlerimizle hizmet vermekteyiz. Özellikle inşaat alanlarındaki ağır malzemelerin nakliye süreçlerinde kullanılabilen bu asansörler, 400 kg’a kadar yük taşıma kapasitesine sahiptir. Bunların yanı sıra hizmetinize sunacağımız yük asansörlerinin 2,5 metre genişliğine sahip kabinleri, demir parmaklıklar ile çerçevelenmiştir. Asansör kabin kafesi de denilen bu parmaklıklar sayesinde, nakliyesi yapılacak eşyaların düşme ve devrilme olasılıkları tamamen ortadan kalkar.

4-) Hızlı Nakliyat

Ekspertiz incelemelerini gerçekleştiren ekibimiz, hastane taşımacılığı sürecinin en hızlı şekilde gerçekleşebilmesi için planlamalar yapmaktadır. Üst katlarda yer alan ekipmanların nakliye asansörüne en rahat şekilde nasıl bindirileceğini, asansör sitemi ile nakliye aracı arasında bulunması gereken mesafeyi, bünyemizden kaç personelin taşınma sürecinde hizmet vermesi gerektiğinin analizinin yapıldığı incelemelerde; bir gün içerisinde bütün nakliyat sürecinizin bitirilmesi için gerekli olan her şeyin planlanması sağlanır. Bu sayede ekspertiz incelemelerinden üç gün sonrasında yapılacak hastane taşımacılığı işlemleri için tam ekipman ve personel sayısının hazırlanması sağlanacaktır.

5-) Tecrübe Sahibi Çalışma Kadrosu

Hastane taşımacılığı alanında deneyim sahibi ekiplerimiz, hastanede bulunan araç gereçlerin ambalajlanmasından monte edilmesine kadar bizzat gerçekleştirirler. Firmamız sizin için nakliye sürecini yönetecek 3 adet nakliye şefi görevlendirecektir. Bütün taşınma aşamalarının takip ve yetkilendirme sürecini yöneten uzman nakliye şeflerimiz, ekibin yönlendirilmesini sağlayarak hızlı bir taşınma sistemi oluşturacaktır. Bu sayede nakliye işlemleriniz en hızlı ve sistematik şekilde ilerleyebilmesi adına alanında uzman ekibimiz, sizin için en kaliteli hizmeti sağlayacaktır.

Whatsapp
Ayşe Yılmaz
Ayşe Yılmaz
Merhaba.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?