trende
Göztepe Kiralık Asansör
13.02.2022
387

Taşınma sürecinde birçok kişinin karşılaştığı ilk sorun, bina asansörünün kullanılmasına izin verilmemesidir. Günümüzde pek çok apartman yöneticisi, eşyaların taşınması için bina asansörün kullanılmasına onay vermiyor. Bunun nedeni ev eşyaların çok ağır olması ve normal asansörlerin bu ağırlığı kaldırabilecek kapasiteye sahip olmamasıdır. Bu noktada ise yük asansörü olarak da bilinen mobil asansör hizmetleri devreye giriyor. Kuzenler Asansör Kiralama olarak, sizler için taşınma sürecinde mobil asansör kullanmanın avantajlarını derledik.

  • Uygun Fiyat: Taşınma sürecinde nakliyat firmalarının sizlere çıkaracağı fiyat işçilik maliyetlerini de kapsayacaktır. Mobil asansör servisinde insan gücüne olan ihtiyaç azaldığı için geleneksel taşımaya göre çok daha uygun fiyat avantajı sağlar.
  • Zaman Tasarrufu: Taşınırken asansör kiralamak, daha uygun fiyatlı olmasının yanı sıra size zaman kazandırır. Göztepe kiralık asansör, normal taşınma işlemlerine göre eşyaların çok daha hızlı nakliye aracına indirilmesini sağlamaktadır.
  • Taşıma Kapasitesi: Eşyalarınızın yükleneceği bu kafesli asansörler, son teknoloji olmakla birlikte 400 kg ağırlığa ve 3 metreye boyuta kadar taşıma kapasitesine sahiptir. Bu sayede bina içerisinden geçirilemeyecek ebatlardaki mobilyaların zarar görmeden taşınmasına imkan sunar.
  • Hasarsız Taşınma: Mobil asansörler, merdivenlerden indirilmesi çok zor olan veya kırılma riski yüksek eşyaların kolayca nakliye aracına taşınmasına olanak sağlamaktadır. Bu sayede güvenle evinizden çıkartılan mobilyalarınız, sağlam şekilde size teslim edilir.

Risksiz Nakliyat: Bina yöneticileri normal asansörlerle eşya taşımaya izin verse bile, yük taşıma kapasitesi aşılan asansör halatlarının kopma riski bulunmaktadır. Ayrıca tam taşınacağınız gün bina asansörünün arıza verebilme olasılığını da hesaba katarsak, mobil asansörler hiç riske girmeden rahatça taşınmanıza olanak sağlar.

Whatsapp
Ayşe Yılmaz
Ayşe Yılmaz
Merhaba.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?