trende

Evden Eve Taşımacılık

Evden Eve Taşımacılık

Ev taşıma işlemleri, her bireyin hayatında en az bir kez ihtiyaç duyduğu bir hizmettir. Son derece titizlik ve tecrübe isteyen bu nakliyat işi, profesyonel bir firma aracılığıyla yapılmalıdır. Kuzenler Kiralık Asansör olarak, kurulduğumuz günden bu yana İstanbul içi ve şehirlerarası nakliyat sektöründe en iyisi olabilmek adına var gücümüzle çalışmaktayız. Deneyim sahibi ve dinamik çalışma ekibimizle müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutarak her alanda asansörlü nakliyat, taşımacılık ve sigortalı nakliyat hizmetleri sağlıyoruz. Hedefimiz, sadece İstanbul’un değil, tüm Türkiye’nin en iyi hizmet kalitesini sağlayan nakliyat firması olarak anılmaktır.

Avrupa yakası nakliyat ve Anadolu yakası nakliyat hizmetlerimizde müşterilerimize sağladığımız uygun fiyat listesi sayesinde; her iki kıtada bulunan ofislerimiz aracılığıyla nakliyat işlemlerinizi gerçekleştiriyoruz. Taşınma sürecinizde en hızlı ve güvenli yol olan asansörlü nakliyat servisimiz kapsamında sizlerin hizmetine sunduğumuz asansörlerimiz, sektörün en son teknolojisindeki sistemlere sahiptir. Bu sayede yüksek katlı binaların 25. Katına kadar ulaşarak, güvenle mobilyalarınızın nakliye aracına bindirilmesini sağlıyoruz. Asansörlü taşımacılık alanında çalışan alanında uzman ekibimiz sayesinde en kısa sürede ve sıfır hatayla nakliye sürecinizi gerçekleştiriyoruz. Evden eve taşımacılık kapsamında en güvenli seçenek olan asansörlü nakliyat, Kuzenler Kiralık Asansör firmasıyla en konforlu şekilde hizmetinize sunulmaktadır.

Kuzenler Kiralık asansör ile gerçekleştireceğiniz evden eve taşımacılık sürecinde; taşınma öncesi mobil asansör sisteminin kurulacağı alanın denetlenmesini yapan ekspertiz ekibi, nakliyat talebinize en uygun planlamayı yapmaktadır. Ev mobilyalarınızın durumuna göre taşımacılık sürecinde; kullanılacak yük asansörü, kadromuzdan görev alacak eleman sayısı, sigortalı nakliyat talep ederseniz garanti kapsamına alınacak limit ücreti gibi detayların her biri için müşterilerimizin bütçesine uygun fiyat listesi çıkarılmaktadır. Sizlere sunduğumuz fiyatların, İstanbul’da bulunan bütün nakliyat firmaları arasında en uygunu olacağını garanti ediyoruz. Kuzenler Asansör Kiralama ile nakliyat süreciniz, sıfır hata oranı ve en iyi kaliteyle gerçekleşmektedir.

Nakliyat süreci aşamalarından biri olarak hizmetini sunduğumuz ambalajlama sürecinde; mobilyalarınız, çiçekleriniz, elektronik ev aletleriniz, enstrümanlarınız, beyaz eşyalarınız ve antika vazolarınız özel ambalajlarla sarılmaktadır. Ayrıca çok kıymetli, maddi değeri yüksek olan eşyalarınız için kilitli kutu hizmetimiz de bulunmaktadır.

NEDEN KUZENLER ASANSÖR KİRALAMA İLE EVDEN EVE TAŞIMACILIK?

Firmamız, kurulduğu 2010 yılından bu yana müşterilerine güven ve kaliteyle hizmet sağlamaktadır. Bünyemizde çalışan, ekibimizin bir parçası olan herkes taşımacılık işlemleriniz için titizlikle ve özenle çalışmaktadır. Nakliyat sektörünün ne denli dikkat gerektirdiğinin bilincinde olan Kuzenler Asansör Kiralama, bu sektörde olan bütün firmaların ayrı ayrı ücretlendirerek hizmetini sağlayacağı aşamaların tamamını tek bir çatı altında sunar. Taşınma sürecinizde oluşabilecek her risk faktörünün minimum düzeye indirilmesini sağlayan ekspertiz incelemelerimiz sayesinde taleplerinize en uygun nakliyat planlamasını gerçekleştiriyoruz. Eşyalarınızda en ufak bir çizik bile olmaması adına profesyonel kadromuz size en iyi hizmeti sunabilmeyi kendilerine ilke edinmiştir. Kuzenler asansör kiralama olarak minimum ücretle maksimum kaliteye ulaşacağınızı garanti ediyoruz.

Whatsapp
Ayşe Yılmaz
Ayşe Yılmaz
Merhaba.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?