trende

Evden Eve Nakliyat

Evden Eve Nakliyat
23.01.2022
6.646

Evden eve nakliyat hizmeti, eşyalarınızın şehir içerisinde veya şehirlerarası taşınma sürecinin tamamını kapsamaktadır. Kuzenler Kiralık Asansör aracılığıyla gerçekleştireceğiniz nakliyat hizmetlerinde, mobilyalarınızın en konforlu şekilde adrese teslimini sağlamaktayız. 2010’ dan bu yana müşteri memnuniyetiyle gerçekleştirdiğimiz nakliyat işlemlerinin ne kadar dikkatli yapılması gerektiğinin bilincinde olan firmamız; değerli eşyalarınızın ambalajlanmasından yeni evinize monte edilmesine kadar bütün sürçle bizzat ilgilenmektedir. Verdiğimiz konforlu ve kaliteli nakliye hizmetleri, İstanbul başta olmak üzere Türkiye’nin 81 ilinde en çok tercih edilen firmalar arasında yer almamızı sağlamıştır.

EVDEN EVE NAKLİYAT NASIL YAPILIR?

Nakliyat işlemleriniz, yeni nesil teknolojiye sahip mobil asansörler aracılığıyla yapılmaktadır. Evinizin balkonuna, çatısına veya penceresine kurulan mobil asansör sistemi, eşyalarınızın rahatlıkla aşağıya indirilmesini sağlamaktadır. Asansörlerimizin son teknoloji raylı sistemleri sayesinde yüksek binaların 25. katına kadar rahatlıkla ulaşım gerçekleştirebiliyoruz. 400 Kg’a kadar yük taşıma kapasitesine sahip bu asansörlerin kabinleri demir kafeslerle çerçevelenmesinin yanı sıra 2,5 metre genişliğine sahiptir. Bu sayede ebatça büyük mobilyalarınızın devrilme veya düşme riskini sıfıra indiriyoruz. Sizin ve sevdiklerinizin güvenliği için hiçbir kaza olasılığını göze almayan Kuzenler Asansör Kiralama firmamızın bünyesinde bulunan mobil asansörlerin her biri 2015 yılından sonrasında imal edilmiş olmakla birlikte bakım ve onarımları her ay düzenli olarak yapılmaktadır. Bu son model asansörler sayesinde nakliyat aracına bindirdiğimiz eşyalarınız, güvenle yeni evinize teslim edilmektedir.

EVDEN EVE NAKLİYAT HİZMETLERİMİZ

Sizlere sunduğumuz nakliye süreci ekspertiz, ambalajlama, taşıma ve montelenme olmak üzere beş aşamada gerçekleşmektedir. Ekspertiz aşamasında uzman ekibimiz, nakliye sürecinizde mobil asansörleri hangi alana kurabileceğimiz hakkında alan denetlemesi yapılmaktadır. Bu incelemelerde sizlere bilgi sağlarken, aynı zamanda kırılma riski yüksek ve hassas eşyalarınızın bir listesi yapılarak ambalajlama sürecinde hangi malzemelere ihtiyaç duyacağımızı belirlememize yardımcı olur. Ambalajlama sürecinde, ekspertiz incelemeleri için sizinle iletişim sağlayan ekibimiz; antika vazo, piyano, cam sehpa gibi taşınma sürecinde ekstra dikkat gerektiren eşyalarınıza uygun özel ambalajlar temin edecektir. Eşyalarınız mobil asansörlere yüklenmeden önce bu kutu ve ambalajlara özenle sarılır ve en ufak bir çizik oluşmaması adına profesyonel çalışma kadromuz tarafından dikkatle taşınır.

Şehirlerarası nakliyat ihtiyacınız için firmamız Türkiye’nin 81 iline en uygun ücretlerle taşıma sağlamaktadır. Montajlama aşamasında, nakliye asansörüne bindirilmeden önce hasar görmemesi adına ustalarımız tarafından sökümü gerçekleştirilen çok büyük ebatlardaki mobilyaların montelenmesi gerçekleşir. Bu sayede taşındığınız yerin çevresinde monte yapacak mobilyacı arayışına çıkmanıza gerek kalmadan yeni evinizde rahatlıkla oturabilirsiniz.

NEDEN KUZENLER KİRALIK ASANSÖR?

Yılların verdiği deneyimle nakliye sektöründe yeni bir çağ başlatan firmamız, Türkiye’nin en iyileri arasında yer almaktadır. Müşterilerimizin memnuniyetini kendilerine ilke edinmiş uzman kadromuz ve sizlere sunduğumuz geniş çaplı hizmetler sayesinde taşınma sürecinizi en konforlu şekilde gerçekleştirmeyi amaçlıyoruz. Eşyalarınızın kutulanması, taşınması ve hatta yeni evinizde gereken monte işlemleri için ayrı ayrı uzman kadrolarımız bulunmaktadır. Evden eve nakliyat hizmetleri kapsamında sunduğumuz beş aşamalı taşınma süreci sayesinde sizlerin hiçbir şey yapmasına gerek kalmadan, bütün gereken işlemleri bizzat hallediyoruz.

İstanbul’un 39 ilçesiyle başlayan hizmetlerimiz, firmamızın 11. Yılında önce Türkiye’nin 81 iline sonrasında ise uluslararası nakliyat alanlarına açılmıştır. Şehir içi ve şehirlerarası nakliyatın yanı sıra, taşınacağınız yeni ülkeye de sizin için eşyalarınızın ulaşımını sağlıyoruz. Kuzenler Kiralık Asansör olarak son teknoloji asansörlerimiz, kusursuz hizmet seçeneklerimiz ve profesyonel çalışma ekibimizle sizlere en konforlu taşınma süreci deneyimini yaşatabilmek adına yıllardır nakliye sektöründe 1 numaralı firma olarak hizmet vermekteyiz.

Whatsapp
Ayşe Yılmaz
Ayşe Yılmaz
Merhaba.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?