trende
Erenköy Evden Eve Nakliyat
16.07.2022
251

Evden Eve Nakliyat firması ile taşınmakta olan tüm eşyalar garanti hizmeti ile güvence altına alınır. Bu sayede her müşteri gönlü rahat bir şekilde eşyasını bize taşıtabilmektedir. Buradaki tek amaç ise eşyaların sapa sağlam bir şekilde yeni adresine götürülmesidir. Yani eşyayı nasıl teslim aldıysak sizlere de bu şekilde teslim etmenin en iyi yolu bizim tarafımızdan bakıldığında budur diyebiliriz. Tabii ki bununla birlikte daha garantili olarak eşya taşıtmak isterseniz bunun en güzel yolu da tabii ki kasko yaptırmaktır. Ancak bu da aylık belirli bir ücret karşılığında yapılan bir işlemdir. Bunu da tabii ki biz yapmıyoruz. Ancak sizlerle kasko ve ya diğer sigorta şirketleri arasında bağlantı kurabiliriz.

Kısacası sizleri  memnuniyetini sağlamak adına gereken tüm hizmetleri sizlere sunmaya çalışan bir firma olduğumuzu söylemek isteriz. Sizler de eşya taşıma için bu tür firmalara iş yaptırırken bir kere değil en az iki kere düşünün diyoruz.

Evden Eve Nakliyat ile Ekspertiz Hizmeti

Evden Eve Nakliyat firmamızın sizlere sunduğu hizmetlerin hemen başında ekspertiz hizmeti gelir. Açıkça söylemek gerekirse ekspertiz, birçok alanda olduğu gibi nakliyat alanında da oldukça önemli bir yere sahiptir diye biliriz. Çünkü dikkate alındığında askıda nakliyatın temelini oluşturan bilgileri taşımaktadır. Eşya sayısı, eşyaların büyüklük küçüklük durumu, adres konumları, aracın adreslere yanaşabilme durumu, kullanılacak ambalaj malzemesi miktarı ve türleri ve en nihayetinde nakliyat boyunca çalışacak personel sayısı ekspertiz raporu dahilinde oluşmaktadır. Aynı zamanda nakliyat sırasında eğer asansör gerekiyorsa bunun için de yine ayrı bir seçenek oluşturulması gerekir.

Tüm bu ayrıntılar toparlandıktan sonra ise sizlere nakliyat ücreti sunulur. Evden Eve Nakliyat firmamızın fiyat konusunda da müşterilerine özel teklifleri bulunmaktadır. Bu teklifler tamamen müşterilerin çıkarları doğrultusunda yola çıkarak sunulur. Kesinlikle sizleri üzecek bir teklifte bulunmadan bunu da detaylandırılmış vur şekilde sizlere sunarız.

Sizlerin eşyaları hasara uğratılmadan taşınması gerekir. Bizler de tam bu noktada sizlere kaliteli hizmet sunmayı amaçlayan bir firma olarak yola çıkmış ve şimdiye dek olan tüm hizmetlerimizde bunu hedef belirlemiş bir firmayız.

 

Whatsapp
Ayşe Yılmaz
Ayşe Yılmaz
Merhaba.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?