trende

Caddebostan Evden Eve Nakliyat

Caddebostan Evden Eve Nakliyat
16.07.2022
214

Evden Eve Nakliyat olarak gereken tüm mevcut imkanlarımızla sizlerin her tür eşyasını taşımaya talip olduğumuzu söylemek isteriz. Sektörde de kendi bölgemizde adımızdan her zaman söz ettirmeye devam edeceğiz. Bu anlamda gerekli olan tüm hassasiyetimizi sizler için gösteriyoruz. Eşya taşıma alanı zaten oldukça dikkat ve de beceri isteyen bir iş olduğu için önüne gelen her kesin yapabileceği bir iş değildir. Bir profesyonellik ve aynı zamanda tecrübeye dayalı bir iştir. Siz eğer nakliyat işinizi ehli olmayan ve tecrübesiz kimselere yaptırırsanız işin sonunda hüsrana uğrayan yine siz olursunuz.

Bununla birlikte nakliyat alanının birçok alanında faaliyet gösteren firmamız, tamamen sizlerin memnuniyetini sağlamaya yönelik hizmetler sunar. Bu anlamda evden eve nakliyat başta olmak üzere diğer birçok eşya taşımacılığı alanında da faaliyetlerimizi yürütmeye devam ediyoruz. Bunlar ise ; ofis ve büro taşımacılığı, tekstil taşımacılığı, banka taşımacılığı, fabrika taşımacılığı, şirketler arası nakliyat ve de parsiyel taşımacılığıdır. Aynı zamanda bunları şehir içinde yaptığımız gibi şehirler arası olarak ta yapmaya devam ediyoruz.

Asansörlü Evden Eve Nakliyat

Evden Eve Nakliyat firmamızın asansör hizmeti uzun süredir sizlere sunulmaktadır. Asansör sayesinde eşyalarınızı daha kolay bir şekilde taşıyoruz. Ve de eşyalar bu sayede daha az yıpranmaya maruz kalmaktadır. Yıpranmaya maruz kalan bir eşyanın ise taşınmış olması çok bir anlam ifade etmez. Çünkü zaten bu hizmetteki yegane amaç bir eşyayı alındığı gibi gideceği adrese götürmekten başka bir şey olmamalıdır. 14 kat yüksek bir dairenin dahi eşyasının asansör sayesinde rahatlıkla taşıma imkânına sahip bir firma olduğumuzu söylemek isteriz.

Paketleme ve Ambalaj Hizmeti

Evden Eve Nakliyat firmamız müşteri ile anlaşmaya bağlı olarak eşyaların ambalajlanması konusunda da oldukça özen gösterir. Bir de bu konuda dileyen müşterilerimiz kısmen bazı eşyalarını kendileri ambalaj yapabilir. Bu tamamen anlaşmamız dahilinde olan bir durumdur. Dilerseniz de sadece ziynet eşyalarınızı alıp evi terk edebilir ve de gerisini tamamen bize bırakabilirsiniz. Ambalaj konusunda da en kaliteli malzeme kullanır ve bu sayede eşyalarınızın sapa sağlam bir şekilde taşınmasını sağlarız.

 

Whatsapp
Ayşe Yılmaz
Ayşe Yılmaz
Merhaba.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?