trende
Bostancı Kiralık Asansör
26.02.2022
370

Her yere kolay ve hızlıca ulaşım sağlayan asansör kiralama hizmetleri, Türkiye’nin birçok şehrinde kullanılmaktadır. Beyaz eşyalardan kıymetli tablolara kadar her türlü eşyanın darbe almadan taşınmasına olanak sağlayan bu hizmetin kullanabilmesi adına binanın asansörlü nakliyat için uygunluğu önem taşımaktadır. Bunun için çalışılacak asansör kiralama firmasının denetleme ekibi bulunması gerekir.

İşinde profesyonel ekip eşyaların taşınacağı binanın dış çevresini inceleme çalışması yapar. Trafik durumu, sokağın uygunluğu, balkon sayısı ve pencere genişliği gibi birçok faktörün incelendiği bu çalışmalarda binanın dış cephe şartları kontrol edilir. Ayrıca mobil asansör sisteminin nakliye yapılacak alana yaklaşabilmesi ve düzeneğin kurulabilmesi için ağaç ve elektrik telleri gibi dış faktörlere de dikkat edilir. Tüm bu faktörlerin uygunluğu kesinleştiğinde evden eve nakliyat işlemleri başlatılabilir.

Bostancı Kiralık Asansör firması, taşıma işlemlerinden önce hem dış cephe uygunluğu hem de eşyalarla ilgili bir denetleme yapmaktadır. Bu denetlemede evin dış cephesinde sistemin kurulacağı alanın uygunluğu tespit edilirken aynı zamanda kırılma riski yüksek eşyaların analizi yapılır. Daha sonrasında nakliyesi yapılacak mobilyalar, uzmanlar tarafından pencere veya balkona yaklaştırılan asansöre bindirilir ve nakliye aracına taşınır. Böylece eşyalarınız sıfır hasarla yeni evinize ulaştırılır. İstanbul, içerisinde bulunan yüksek katlı site ve binalar olması nedeniyle asansörlü nakliyat hizmetinin en çok kullanıldığı illerimizden birisidir. X İlçesi başta olmak üzere İstanbul’ un her yerine hizmet veren Kuzenler Kiralık Asansör, alanında uzman kadrosuyla eşya ve mobilyalarınızın taşınmasında büyük hassasiyet göstermektedir.

Whatsapp
Ayşe Yılmaz
Ayşe Yılmaz
Merhaba.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?