trende
Bostancı Evden Eve Nakliyat
16.07.2022
246

Evden Eve Nakliyat firmamız, her daim müşterisinin memnuniyeti doğrultusunda hareket etmekten kaçınmaz. Buna bağlı olarak ta kendi bölge halkımıza yıllardır aralıksız olarak kaliteli hizmet sunmaya devam ediyoruz. Sizler için her zaman önemli olan bu hizmetlerimizden yararlanmak için çok fazla geç kalmış sayılmazsınız. Hemen bizleri arayarak geçici olarak ara ara düzenlediğimiz kampanyalarımız hakkında da bilgi alabilirsiniz.

Evet, nakliyat sektörü sizlerin de bildiği üzere oldukça tecrübe isteyen bir iştir. Bu sektörde önde gelen bir firma olmak biraz da hizmetin yanı sıra eşya taşıma alanındaki müşteriye karşı olan tavrımızın da önemi büyüktür. Müşterilerimizi kesinlikle kırıcı sözlerle incitmekten kaçınır ve de tam tersine onlara güler yüzlü bir yaklaşım sergilemekten mutluluk duyarız.

Ekspertiz Hizmeti İle Evden Eve Nakliyat

Evden Eve Nakliyat firmamız, müşterilerine özel olarak ekspertiz hizmeti sunuyor. Ekspertiz Hizmeti birçok sektörde boy gösterdiği gibi nakliyat sektöründe de her firmanın uygulamadığı ancak genelde uygulanması gereken bir hizmettir. Bizler aynı zamanda bunu tüm müşterilerimize ücretsiz olarak sunan bir firma olduğumuzu da belirtmek isteriz.

Ekspertiz hizmetindeki asıl amaç zaten bellidir. Tamamen nakliyatın bırakan dahilinde yapılmasına olanak tanıyan bu hizmet sayesinde sizler de oldukça kolay bir nakliyat yaptırmış olursunuz.  Çünkü bu sayede eşyalarınızı o kadar planlı bir şekilde taşınır ki adeta sizler bile izlemekten zevk alırsınız. Nakliyatın ta en başından bitişine kadar nelerin nasıl yapılacağı ekspertiz ekibimizin çıkaracağı plan doğrultusunda zaten sizlere de aktartılacaktır.

Hidrolik Asansör İle Evden Eve Nakliyat

Evden Eve Nakliyat firması, yüksek katlardaki eşyalarınız için de sorunu kökten çözer. Böyle durumlarda kendi firmamıza ait olan hidrolik ve modüler asansörümüz devreye girer. Bu sayede 14 kat yükseğe kadar eşyalar yerinden alınıp, gideceği adrese itina ile götürülecektir.

Marangoz personellerimiz de yine sizlere hizmete hazır vaziyette beklemektedir. Mobilyalarınız da marangozlarımız tarafından profesyonel bir şekilde de monte edilip sonrasında ise yine aynı kalitede bir hizmetle yerine montaj yapılacaktır.

Sizlere hizmet verebilmemiz için sadece bizleri aramanız yeterli olacaktır.

Whatsapp
Ayşe Yılmaz
Ayşe Yılmaz
Merhaba.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?