trende

Avrupa Yakası Nakliyat

Avrupa Yakası Nakliyat

İstanbul, nakliyat firmaları tarafından çok uzun zamandır sanki iki farklı şehirmiş gibi görülmeye başlamıştır. Avrupa ve Anadolu kıtası olarak değerlendirilen bu şehir içerisinde yer alan çeşitli nakliye firmaları, kıtalar arası ulaşım için sanki şehirlerarası gidilecekmişçesine fiyatlandırma uygulamaktadır. Bunun en büyük nedeni, köprülerden karşıya nakil aşamasında firmaların ödemek zorunda olduğu geçiş ücretidir. Günümüzde Avrupa nakliyat firmaları Anadolu’ya; Anadolu Nakliyat Firmaları ise Avrupa’ya yapılacak taşımacılık işlemlerinde müşterilere bu köprü geçiş ücretinin 10 katı bir fiyat çıkarıyor. Taşınacak kişiler de haliyle daha uygun fiyatlı olabilmesi adına kendi kıtalarında bulunan nakliyat firmalarını tercih etmeye çalışmaktadır. Kuzenler Asansör Kiralama olarak, nakliyat şirketlerinin yaptığı bu uygulamaya bir son vermek adına her iki kıtada da firmamız adına nakliye ofisleri açmış bulunmaktayız.

İstanbul’un iki farklı şehir değil, tek çatı altında nakliye işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Şehir içerisinde sizlere sunacağımız fiyatlar, şehir içi nakliyat ücretlerinin üzerinde olmaması adına en uygun şekilde listelenmiştir. Artık hangi firma Avrupa yakası nakliyat firması? Veya Hangi firma Anadolu yakasında çalışıyor? Gibi sorularla internet sayfalarını taramanıza gerek kalsın istemiyoruz. Avrupa yakası nakliyat ve Anadolu yakası nakliyat işlemlerinde tek tek firma aramanıza gerek kalmadan, her iki kıtada da hizmet vermekteyiz.

Nakliyat işlemlerinizi; ekspertiz, mobilya söküm, ambalajlama, mobil asansör ile nakliyat ve montelenme olmak üzere beş aşamada gerçekleştiriyoruz. İlk aşama olan ekspertiz süreci; daha hassas taşınması gereken antika vazo, cam mobilya ve çeşitli enstrümanlar gibi eşyalarınızın listelenmesini kapsamaktadır. Bu incelemelerde hem asansör sistemini hangi alana kurabileceğimizi tespit ediyoruz hem de değerli eşyalarınızın nasıl taşınacağı konusuna fikir sahibi oluyoruz. Mobilya söküm aşamasında, ekibimiz tarafından gerekli görüldüyse mobilyalarınızın çizilmemesi ve daha rahat taşınabilmesi için sökümlerini gerçekleştiriyoruz. Ambalajlama kısmında, ekspertiz incelemelerinde tespit ettiğimiz kırılacak eşyalar için özel olarak getirdiğimiz ambalajlarla sarılmalarını sağlıyoruz. Ayrıca eğer mevcutsa yüksek değer taşıyan ürünlerin kaybolma riskini önlemek adına kilitli kutulara yerleştiriyoruz. Nakliyat işlemlerinizi 50 metre yüksekliğe ulaşabilen 400 kg kaldırma kapasitesine sahip yük asansörleri aracılığıyla yapmaktayız. Bu asansörlerin kabin bölümleri 2,5 metre genişliğine sahiptir. Ayrıca bu kapasiteyi aşabilecek eşyaların devrilme ve düşme ihtimallerinin oluşmaması adına asansör kabinlerimiz demir kafes ile çerçevelenmiştir. Montelenme servisimiz, mobilya söküm aşamasında ustalarımızın sökümünü yaptığı mobilyaları yeni evinizde tekrardan monte ediyoruz. Kuzenler Kiralık Asansör olarak sunduğumuz bu beş aşamalı nakliye hizmeti sayesinde sizlerin hiçbir şey yapmasına gerek kalmadan bütün taşınma sürecinizle bizzat ilgilenmekteyiz.

Türkiye’nin 81 iline ulaşım yaptığımız nakliyat servisimiz, Hem Anadolu yakası nakliyat firmaları hem de Avrupa yakası nakliyat firmalarının sizlere vereceği yüksek fiyat yelpazesinden ayrılmaktadır. İstanbul’ un her iki kıtasında da ofisi bulunan Kuzenler Kiralık Asansör nakliyat firmamız, şehir içi taşınma süreciniz için en uygun fiyatlarla hizmet gerçekleştirmektedir.

Whatsapp
Ayşe Yılmaz
Ayşe Yılmaz
Merhaba.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?