trende
Ataşehir Kiralık Asansör
26.02.2022
249

İstanbul’un Ataşehir ilçesinde yer alan Ataşehir kiralık asansör şirketimiz size 7 gün 24 saat sınırsız hizmet sunar. Hizmet yarışı içerisinde olan firmamız en kaliteli şekilde hizmet verebilmek için sürekli kendini yeniler. Tek rahibimiz olan kendimizle sürekli yarışarak siz değerli müşterilerimize en iyi asansör kiralama hizmeti veririz.

Firmamız, İstanbul’un önce gelen ve en çok tercih edilen kiralık asansör firmalarından bir tanesidir. Yıllarca inşaat ve nakliye sektörlerinde hizmet vererek müşterilerimizin takdirini toplamanın da haklı gururu içerisindeyiz. Kalitemizden dolayı birçok müşterilerimizin tercih sebebi olmaktayız. İstanbul’un her ilçesine ve mahallesine sınırsız hizmet sunarız.

Ataşehir Kiralık Asansör Hizmetlerimiz

Firmamız Ataşehir kiralık asansör şirketi size üstün kalite ve eğitimli kadrosu ile birbirinden özellikli hizmetler sunar. Size öncelikle son teknolojiye sahip cihazlarla hizmet veririz. Hizmetlerimiz arasında saat ve gün sınırlaması asla bulunmaz. Geniş bir kadro ile kiralık asansör hizmeti gerçekleştiririz. Bu yüzden bizden istediğiniz saatte ve günde hizmet talebinde bulunabilirsiniz.

Asansör taşımacılığında güven esas konudur. Aldığımız üst düzey güvenlik yöntemleriyle hiçbir şekilde mal ve can sağlığının tehlikesi söz konusu bile değildir. Ayrıca firmamız için binanın yüksekliği de hiçbir şekilde sorun teşkil etmez. Bünyemizde yer alan asansörler yüksek katlara kadar hizmet sağlar. 400 kg kadar ağırlıkları asansörlerimiz kolayca taşır. Genellikle binaların yüksekliği ve taşınabilir ürünlerin fazla ağırlığa sahip olması müşterilerimizin kararsız kalmasına sebep olur. Firmamız ise bu kararsızlıkları ortadan kaldıracak nadir firmalardan biridir. Çünkü firmamız bünyesinde yer asansörler için yüksekliğin ve ağırlığın bir önemi yoktur.

Ataşehir Kiralık Asansör Fiyatları

İstanbul’un hatta Türkiye’nin en ekonomik fiyatlarla üstün hizmet veren nadir asansör kiralama şirketlerinden biri olma özelliğine sahibiz. Firmamız önceliğini güven ve hizmetten yana kullanarak kâr amacını ikinci planda tutar.

Ataşehir kiralık asansör firmamız fiyat aralıklarının değişmesinin sebebi kullanılacak asansörün tipi ve binanın kat aralıklarının farklı olmasıdır. İstenilen hizmetlere göre fiyatlar değişkenlik gösterir. Daha detaylı bilgi almak için bize her zaman iletişim numaralarımız aracılığı ile iletişime geçebilirsiniz.

Whatsapp
Ayşe Yılmaz
Ayşe Yılmaz
Merhaba.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?