trende
Ataşehir Evden Eve Nakliyat
16.07.2022
226

Eşya taşımacılığı artık Evden Eve Nakliyat firmamızın üstün kalitede hizmetleri ile daha kolay. Neden? diye sorarsanız da bizimle ev taşıtma hizmeti alan hiç bir müşterimizin mutsuz bir şekilde bizden ayrılmalarını sizlere örnek olarak gösterebiliriz. Çünkü bizler tamamen müşteri memnuniyetini kendisine hedef alan bir anlayış içinde hareket eden bir firmayız. Bunu da işlerimizi yansıtıyor ve bu amaçla çıktığımız yolda hiç bir zaman ilkelerimizden ödün vermiyoruz. Sizler de eğer bu hizmetlerimizden sınırsız bir şekilde faydalanmak istiyorsanız şimdi hemen bizi arayabilirsiniz.

Ekspertiz hizmetimiz de ayrıca ücretsiz bir biçimde sizlerin hizmetine sunuyoruz. Ekspertiz hizmetimiz alan her müşterimiz zaten işimizde ve bu anlattıklarımızda ne kadar samimi olduğumuzu ve boş konuşmadığımızı da görecekler. Bizlerin işine önem veren ve belirli bir disiplin içinde hareket etmekten mutluluk duyan bir ekip anlayışı içinde çalışmalarımızı sürdürmeye kaldığımız yerden devam ediyoruz.

Ekspertiz Hizmeti Detayları

Nedir bu ekspertiz? Diye soracak olursanız , ekspertiz hizmeti müşterilerimizin taşınması hakkında genel anlamda bilgi sahibi olmak ve bunu bir plan çerçevesine oturtmak amacıyla sizlere ücretsiz olarak sunduğumuz bir nakliyat hizmetidir. Bir nevi keşif işlemleri de diyebilirsiniz. Çünkü nakliyat hizmetimize başlamadan önce bunun hakkında bilgi sahibi olmamız ve bu işi de dolayısıyla daha planlı bir şekilde yapmamız gerekir. Bunun için de gerek eşya miktarı, gerek eşyaların büyüklük ve küçüklük durumu, binaların konumu ve araçların binaya nasıl yanaştırılacağı, adreslerin birbirine mesafesi, paketleme ile ilgili bilgiler ve son olarak çalışması gereken personel sayısı bizim ekspertiz ekibimizin topladığı veriler arasında yer alır.

Asansörlü ve Marangozlu Evden Eve Nakliyat

Asansör sistemimiz gereken her durumda Evden Eve Nakliyat firmamızın mutlaka devreye soktuğu bir hizmettir. Bu hizmetimiz ile oldukça yüksek katlara dahi eşya taşımakta zorlanmıyoruz diyebiliriz. Sizlerin ise bu sayede eşyaları merdivenden indirilmek zorunda kalmıyor ve böylelikle çarpma ve vurmalara karşı da daha dayanıklı oluyor diyebiliriz. Bu nedenle hiç düşünmeden taşınacak eşyamız varsa firmamıza iletişim kurabilir ve hizmetlerinden sizler de yararlanabilirsiniz.

Whatsapp
Ayşe Yılmaz
Ayşe Yılmaz
Merhaba.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?