trende

Askılı Tekstil Taşımacılığı

Askılı Tekstil Taşımacılığı

Taşımacılık ve nakliyat denildiği zaman insanların aklına ilk gelen şey mobilyaların evden eve veya ofislerin eşyalarının bir yerden farklı bir yere götürülmesi sürecidir. Yıllardır nakliyat firmalarının sadece bu hizmeti veriyor olması, taşımacılığın mobilyalar kapsamında yapıldığı izlenimini oluşturulmuştur. Oysa kendisini geliştirebilmiş, tecrübe sahibi her firma arşiv taşımacılığı, enstrüman nakliyatı ve tabi ki askılı tekstil taşımacılığı alanlarında da hizmet vermeye başlamıştır. Askılı tekstil taşımacılığı, daha çok tekstil firmalarının ürünlerinin farklı bir adrese teslim edilmesi için tercih ettiği bir hizmettir. Bu hizmette tekstil firmalarının karşılaştığı iki büyük sorun bulunur. Bunlardan ilki, taşınan eşyaların tozlu ve steril olmayan nakliyat araçlarında kirlenmesidir. İkincisi ise firmaları dar kamyonetleri tekstil taşımacılığı diye gösterip ürünlerin kırış kırış teslim edilmelerine neden olmalarıdır. Kuzenler Asansör Kiralama, askılı tekstil taşımacılığı için özel olarak tasarlattığı askı sistemli nakliyat araçları ile sizlere hizmet sunmaktadır. Aşağıda, askılı tekstil taşımacılığı servisinde sunduğumuz hizmetlerden sizlere bahsetmek istiyoruz.

1-) STERİL NAKLİYE ARAÇLARI

Tekstil firmaları için taşınacak kumaşların kirlenmemesinin ne kadar önem arz ettiğinin bilincinde olan firmamız, bunun için özenle çalışmaktadır. Taşımacılık işlemleriniz gerçekleşmeden önce eşyaların yükleneceği araç tek bir toz tanesi bile kalmayacak derecede steril edilerek temizlenmektedir. Bu sayede taşımacılığını gerçekleştireceğimiz ürünlerin ufak bir leke dâhil almadan adrese teslim edilmelerini sağlıyoruz.

2-) ÖZEL ASKI TASARIMI

Bir nakliyat firmasının askılı tekstil hizmeti gerçekleştirebilmesi için, taşımacılığı yapacağı nakliye araçlarında askı sistemi bulunması gerekmektedir. Maalesef günümüzde tekstil taşımacılığı yaptığını iddia eden çoğu firmanın araçlarında böyle bir sistem bulunmamaktadır. Bu firmalar daha çok eşyalarınızı üst üste yığarak hem kırışmasına hem de zarar görmesine neden olur. Bu tarz bir problemle karşılaşmamanız adına tekstil taşımacılığı gerçekleştirdiğimiz araçların her birinde özel askı sistemi mevcuttur. Alanında profesyonel ekibimiz, adresinizden teslim alınan ürünlerin düzenli ve temiz bir şekilde bu askılara asılmasını sağlar.

3-) SİGORTALI TEKSTİL TAŞIMACILIĞI

Sigortalı nakliyat kapsamında gerçekleşen taşımacılık işlemleriniz, yangın veya kaza gibi problemlerin gerçekleşmesi halinde tekstil malzemelerinizin değeri ile orantılı şekilde sigortalanmasını sağlamaktadır. Uzman ekibimiz bu gibi problemlere karşı her ne kadar önlem alsalar da, firmadan kaynaklı olmayacak durumlarda ürünlerinizin zarar görme riski göze alınması gereken bir olasılıktır. Sigortalı tekstil taşımacılığı, oluşabilecek bu riskler kapsamında ürünlerinizin garanti altına alınmasını sağlar.

NEDEN KUZENLER ASANSÖR KİRALAMA?

Firmamız yılların tecrübesi ve tekstil taşımacılığında dikkat edilmesi gereken unsurların bilincinde hizmet vermektedir. Bu kapsamda sizlerin hizmetine sunduğumuz nakliyat araçlarının dezenfekte ve temizlenme işlemleri özenle yapılır. Ürünlerde ufacık bir leke bile oluşması, bizlerin kabul edemeyeceği bir hatadır. Bu nedenle sizlerin teslim edilmesini istediğiniz eşyaların ütülü ve tertemiz şekilde ulaştırılmasını sağlamak için dikkatle çalışıyoruz. Tekstil taşımacılığı için tasarladığımız özel askı sistemlerine sahip nakliye araçlarımız sayesinde, ütüsü yapılmış tekstil malzemelerinizin kırışması önlenmektedir. İşinde uzmanlaşmış ekibimiz bu askı sistemli araçlara ürünlerinizi düzenli bir şekilde yerleşmesini sağlayacaktır. Kuzenler Asansör Kiralama olarak tekstil taşımacılığında müşteri memnuniyeti garantili en iyi hizmeti vermeyi hedefliyoruz.

Whatsapp
Ayşe Yılmaz
Ayşe Yılmaz
Merhaba.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?