trende

Asansörlü Nakliyat

Asansörlü Nakliyat

Kuzenler Kiralık Asansör firması, İstanbul’un 39 ilçesinden Türkiye’nin 81 iline kadar asansörlü nakliyat hizmeti vermektedir. Yıllardır müşteri memnuniyetiyle sağladığımız bu hizmet sayesinde şehirlerarası ve şehir içi nakliyat işlemlerinizi konforla gerçekleşmesini sağlıyoruz. İşine bağlı, profesyonel çalışma kadromuz, eşyalarınızda en ufak bir çizik bile oluşmaması için bütün nakliye sürecinde dikkatle ve özenle hizmet vermeyi kendilerine hedef edinmişlerdir. Anadolu ve Avrupa kıtalarında mobil asansör kiralama hizmeti veren firmamız eşyalarınızın ambalajlanmasından yeni evinize monte edilmesine kadar bütün taşınma sürecinizle bizzat ilgilenmektedir. Asansörlü Nakliyat ile evden eve taşımacılık kapsamında sizlere sunduğumuz hizmetler altı aşamadan oluşuyor.

1-) EKSPERTİZ

Kadromuzun gerçekleştirdiği bu keşif sürecinde; asansör sistemin kurulacağı cam ya da balkonun ölçümü, alandaki trafik yoğunluğu veya elektrik direkleri gibi kurulumu engelleyebilecek faktörlerin tespitinin yanı sıra; eşyalarınız arasında bulunan hassas ve kırılacak mobilyaların bir listesini çıkarıyoruz. Bu sayede ambalajlama sürecinde hangi eşyalar için ne kadar özel kaplama gerektiğine, hangilerinin daha hassas taşınması gerektiğine karar verebiliyoruz.

2-) MOBİLYA TAŞIMACILIĞI

Mobilya taşımacılığı işlemi, çok geniş ebatlardaki mobilyalarınızın kırılmaması adına gerçekleştirdiğimiz söküm sürecini kapsamaktadır. Ekspertiz sürecinde adresinize gelecek olan ekibimiz, bu işlemin gerekli olup olmadığına karar vererek süreç hakkında sizi bilgilendirebilirler. Bu hizmete gerek duyulduğu takdirde işinde ustalaşmış kadromuz, mobilyaların söküm işlemlerinizi titizle geçekleştirecektir.

3-) AMBALAJLAMA

Taşınma sürecinizde eşyalarınızı nasıl kutulayacağınızı düşünmenize gerek yok. Kuzenler Asansör Kiralama ile gerçekleştireceğiniz nakliyat işlemleri kapsamında eşyalarınızın özel ambalajlarla sarılmasını sağlıyoruz. Özellikle piyano, cam masa, antika vazo gibi hassas mobilyalarınızın hiçbir şekilde zarar görmemesi adına eşyalarınızın sarılmasını sağlayacak ekibimiz bu konuyla özenle ilgilenmektedir.

4-) NAKLİYAT

Katlara kadar rahatlıkla ulaşabilmemize olanak sağlayan son teknoloji asansörlerimiz aynı zamanda ağır yük kapasitesine sahiptir. Asansörlü nakliyat hizmete sizlere sunduğumuz mobil asansörlerin kabinleri demir parmaklıklarla çerçevelenmiştir. Bu kafesli kabinler sayesinde eşyalarınızın düşme veya devrilerek kırılma riskini sıfıra indiriyoruz.

5-) ULAŞIM

Kuzenler kiralık asansör, Türkiye’nin 81 iline evden eve taşımacılık işlemlerini gerçekleştirmektedir. Ayrıca Avrupa yakası nakliyat ve Anadolu yakası nakliyat olmak üzere İstanbul’un her iki kıtasında da uygun fiyatlarla sizlere hizmet sunmaktayız.

6-) MONTAJ

Eski evinizden taşınma aşamasında mobilyalarınızın çizilmemesi için gerçekleştirdiğimiz söküm işleminin ardından taşınacağınız evde eşyalarınızın montelenmesini bizzat sağlamaktayız. Sunduğumuz bu hizmet sayesinde mobilyacı veya usta aramanıza gerek kalmadan, nakliye sürecinde eşyalarınızın montesi Kuzenler Asansör Kiralama firması tarafından yapılmaktadır.

NEDEN KUZENLER ASANSÖR KİRALAMA?

Asansörlü nakliyat işlemleri dikkatle yapılması gereken ciddi bir süreçtir. Bu süreçte yılların deneyimiyle alanında uzmanlaşmış nakliyat firmamız, sizlere asansörlü nakliyat hizmetini olabilecek en konforlu şekilde sağlamaktadır. Kuzenler Kiralık Asansör olarak taşınma sürecinizin her aşamasında sunduğumuz hizmetlerle daima yanınızdayız. Evden eve nakliyat sürecini sizlere işkenceye çevirebilecek firmaların aksine müşteri memnuniyetini garanti ediyoruz. Sektörün öncü nakliyat firması olan Kuzenler Asansör Kiralama, mobilyalarınızın söküm aşamasından yeni evinizde montelenme aşamasına kadar bütün taşınma sürecin ile bizzat ilgilenmektedir.

Whatsapp
Ayşe Yılmaz
Ayşe Yılmaz
Merhaba.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?