trende

Asansör Kiralama

Asansör Kiralama
19.01.2022
400

Kuzenler Asansör Kiralama, sizlere en uygun fiyatlarla yüksek kalite hizmet vermektedir. İstanbul’ un en çok tercih edilen firması olarak sizlere sunduğumuz mobil asansörle evden eve taşımacılık hizmetinde eşyalarınızın güvenle nakliyesini garanti ediyoruz. Asansörlü nakliyat işlemleri hem kolay hem de çok daha hızlı olduğu için sıkça tercih edilmektedir. Eşyalarınızın raylı asansör sistemleriyle taşındığı bu nakliye sürecinde, servisini sağladığımız kiralık asansörler aracılığıyla çok yüksek katlara bile rahatlıkla ulaşabiliyoruz. Asansör kiralama hizmetinde sağladığımız hizmetlerimiz, İstanbul’da birçok nakliye firması tarafından örnek alınmaktadır.

ASANSÖR KİRALAMA HİZMETLERİ

Mobil asansörler sadece evden eve nakliyat işlemlerinde değil aynı zamanda inşaat ve lojistik alanlarında sıkça tercih edilmektedir. İşgücüyle taşınması zor olan ağır malzemeler, asansör kiralama hizmetiyle en yüksek katlara bile kolayca taşınabiliyor. Hizmetinize sunduğumuz mobil asansörlerimiz 400 kg taşıma kapasitesinin yanı sıra 50 metreye kadar rahatlıkla ulaşım sağlamaktadır. Ev taşımacılığında kullanımıyla tanınan bu asansörler; arşiv taşımacılığı, ofis taşımacılığı, şehir içi nakliyat ve inşaat sektöründe nakliye işlemlere hız kazandırmaktadır. Kuzenler asansör kiralama, yük asansörleri olarak da bilinen mobil asansör servislerimizle her alana hizmet vermekteyiz. İnsan gücüyle 1 saatte yapılabilecek işleri bile 10 dakikada halleden yük asansörleri sayesinde hem işgücüne ihtiyaç azalmakta hem de gerçekleşmesi gereken nakliye süreci çok daha hızlı ilerlemektedir. Aşağıda sizin için asansör kiralama hizmetiyle alakalı sıkça sorulan birkaç soruyu yanıtlamak istedik.

Asansörler ne kadar ağırlık kaldırabilir?

İnşaat alanlarındaki taşınması güç ağır malzemelerin bile rahatlıkla çıkarılmasını sağlayan yük asansörlerimiz, 400 kg’a kadar taşıma kapasitesine sahiptir.

Kaç Metreye Kadar Ulaşım Sağlıyor?

Asansörlerimiz son teknoloji raylı sistemlere sahiptir. Bu ray sistemleri, 50 metre yüksekliğe çıkarak binaların 25. Katına kadar rahatlıkla ulaşım sağlayabiliyor.

Asansörlerin Kurulumu Nasıl Yapılıyor?

Asansör sitemleri, evinizin geniş bir pencere veya balkonuna yakınlaştırılarak kurulmaktadır. Bunun için taşınma işlemlerinizin öncesinde bir ekspertiz süreci gerçekleştirmekteyiz. Bu süreçte hem sistemin kurulacağı alanın genişliği hesaplanıyor hem de etrafta bulunan ağaç, elektrik direği, trafik yoğunluğu gibi asansörün kurulumunu engelleyebilecek faktörlerin tespiti sağlanabiliyor. Uzman ekibimiz tarafından gerçekleştirilen keşif sürecinde aynı zamanda kırılacak ve dikkatle taşınması gereken eşyalarınızın bir listesi oluşturuluyor. Kuzenler Kiralık Asansör olarak sizlere sunduğumuz ekspertiz incelemeleri sayesinde taşınacağınız gün hiçbir problem yaşanmadan nakliye işlemlerinizi gerçekleştirmekteyiz.

Yük Asansörünün Çökme Riski Var Mı?

Bu soruya objektif bir şekilde cevap vermemiz gerekirse evet, her asansörde olduğu gibi yük asansörlerinde de çökme riski oluşabiliyor. Ancak bu risk bakım ve onarımı yapılmayan ya da eski nesil asansörler için geçerlidir. Birçok firmanın yaptırmaya bütçe ayırmadığı bu onarımlar, hem asansör kabininin, hem de bu kabinin yüksek katlara ulaşmasını sağlayan raylı sistemlerin arızalanmasına neden olabiliyor. Zamanla çürümeye başlayan bu sistem sonucu kabinlere kapasitelerinin üzerinde yük bindirildiği takdirde devrilme veya çökme problemi yaratabilmektedir. Kuzenler Kiralık Asansör olarak sizlerin ve eşyalarınızın güvenliği adına hizmetinize sunduğumuz asansörlerin her birinin bakımları profesyoneller aracılığıyla yapılmaktadır. Ayrıca yük asansörlerimiz 2015 yılından sonrasında imal edilmiş olup, eski nesil asansörlerden çok daha iyi bir sisteme sahiptir.

NEDEN KUZENLER ASANSÖR KİRALAMA?

İstanbul’un en çok tercih edilen asansör kiralama firması olarak hizmetinize sunduğumuz asansörlerin her biri son teknolojiye sahiptir. Taşıma işlemlerinizin öncesinde gerçekleştirdiğimiz ekspertiz incelemelerinde, hem kırılabilecek eşyalarınızın bir listesini çıkarıyoruz hem de asansör sisteminin kurulacağı alanın tespitini gerçekleştiriyoruz. Asansör kiralama servisi kapsamındaki bütün asansörlerimizin her ay düzenli bakımı yapılmakla beraber 400 kg’a kadar taşıma kapasitesine ve 25. Kata kadar ulaşabilen ray sistemine sahiptir. Kuzenler Asansör Kiralama olarak, yıllardır sizlere en güvenli hizmeti sağlayabilmek adına çalışıyoruz.

Whatsapp
Ayşe Yılmaz
Ayşe Yılmaz
Merhaba.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?