trende

Arşiv Taşımacılığı

Arşiv Taşımacılığı

Arşiv belgelerinin taşınma işlemleri, son derece dikkat ve bilgi gizliliği gerektiren bir hizmettir. Kuzenler kiralık asansör, teslim alınan evrak ve belgelerin en güvenli şekilde ulaşımını sağlamaktadır. Arşiv taşımacılığı hizmetinde bir marka haline gelen firmamız, sayesinde belgelerinizin profesyonel şekilde nakliye işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Daha çok mali müşavirlik bürolarının ve devlet kurumlarının ihtiyaç duyduğu arşiv taşımacılığı aynı zamanda; hastanelere, vakıflara, kütüphane birimlerine, avukatlık bürolarına da hizmet vermektedir.

Pek çok farklı alanda evrak biriktirme prosedürü uygulayan kurumlar, içerisinde önemli ve gizliliğinin korunmasını gerektiren bu evraklar için nakliye firması seçerken tereddütte düşer. Bu noktada özellikle eski belgelerin kolayca yıpranma ve yırtılma risklerinin bulunması sebebiyle doğru firmayı seçmek büyük önem taşımaktadır. Hastanelerdeki hasta kayıtlarının yanı sıra farklı hizmetler sağlayan ofislerde bu belgelerin güvenli bir yerde saklanması ve kesinlikle kaybolmaması gerekebilir. Sizin için önem arz eden bu evrakların farklı bir adrese taşınması gerektiğinde, Kuzenler Kiralık Asansör arşiv taşımacılığı servisi olarak belgelerinizin güvenle nakliye işlemlerini gerçekleştiriyoruz.

ARŞİV TAŞIMACILIĞI HİZMETİ

Türkiye’de birçok firmanın size sağlamadığı hizmeti bizzat sunarak arşiv taşımacılığı sürecini ekspertiz incelemeleri çerçevesinde gerçekleştirmekteyiz. Ekspertiz incelemeleri; evraklarınızın taşınmadan önce profesyoneller aracılığıyla denetlenmesini kapsamaktadır. Bu incelemelerde gizlilik esası gerektiren, kolay yıpranma riski olan evrakların nasıl kutulanacağı ve taşınacağı konusunda denetlemeler yapılmaktadır.

Ekspertiz incelemeleri sayesinde özel ambalajlanma gerektiren evrakların ayrımı gerçekleşir ve taşınma işlemleri öncesinde belgeler sınıflandırılır. Ambalajlama hizmeti kapsamında gizliliğinin korunması gereken ve yıpranma riski yüksek olan evraklarınız, kasalı kutu adı verilen özel güvenlikli kutularda taşınır. Belgelerinin kaybolma riskini sıfıra indiren ekspertiz süreci alanında uzman kadromuz aracılığıyla yapılır. Ekspertiz incelemelerinin ardından bölümlendirilerek kutulanan evraklarınızın birbiri arasına karışma ihtimali de ortadan kalkmaktadır.

Arşiv taşımacılığı kapsamında sunduğumuz bir diğer hizmet ise sigortalı nakliyat seçeneğidir. Sigortalı nakliyat; Eşyaların bir yerden başka bir yere taşınması sürecinde yangın veya kaza gibi durumlarda zarar görmesi halinde, oluşan zararın sigorta kapsamında karşılanmasıdır. Sigortalı nakliyat sözleşmesi belli bir limite kadar yapılmasının yanı sıra evraklarınızın garanti altına alınmasını sağlar.

NEDEN KUZENLER KİRALIK ASANSÖR FİRMASI?

Arşiv taşımacılığı işlemlerinin ne denli hassas ve dikkatli yapılması gerektiğinin bilincinde olan profesyonel kadromuz, sizlere en iyi hizmeti sunmayı amaçlamaktadır. Gizliliğin korunması kapsamında evraklarınızın nakliye işlemlerini son derece güvenli bir şekilde gerçekleşmesini sağlıyoruz.  Yılların kattığı tecrübe sayesinde arşiv taşımacılığında bir İstanbul markası haline gelen Kuzenler Kiralık Asansör olarak talep ettiğiniz hizmeti sunacağımızı garanti ediyoruz.

Türkiye’de birçok firmanın hizmetini sunamadığı ekspertiz incelemeleri kapsamında evraklarınızın kaybolma ve yıpranma riskini sıfıra indirmekteyiz. Belgeleriniz arasında hiçbir karışıklık durumu ile karşılaşmamanız bizim için büyük önem taşıyor. Bu kapsamda kilitli kutularla sınıflandırdığımız evraklarda en ufak bir yırtılma ile karşılaşmamanız adına hassasiyetle çalışmaktayız. Kuzenler Kiralık Asansör firması arşiv taşımacılığında sizin için en uygun fiyatları sunmaktadır.

Whatsapp
Ayşe Yılmaz
Ayşe Yılmaz
Merhaba.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?