trende

Arnavutköy Evden Eve Nakliyat

Arnavutköy Evden Eve Nakliyat
15.03.2022
263

Evden Eve Nakliyat firmamız tarafından verilen hizmet, piyasada bulunan diğer firmalardan oldukça farklıdır. Hizmetimizdeki maksadımız tamamen müşteri memnuiyetini ön plânda tutmaktadır. Nakliye amacıyla sektörde hizmet veren birçok firma ise müşterisini mağdur edebilmektedir. Verdikleri sizleri yerine getirmeyen firmaların mağdur ettiği birçok müşteri bizlere gelerek dert yakınmaktadır. Ve bu şekilde yatım kalan bir dizi nakliyat işini tamamlamış bir firma olduğumuzu da belirtmek isteriz.

Daha önceleri neredeyse tamamı insan gücüne dayalı bir şekilde işleyen nakliyat süreci, şimdilerde ise büyük bir çoğunluğu teknolojiye dayalı olarak yapılmaktadır. Teknolojik yöntemler kullanmak suretiyle yapılan nakliyat işleri ise sonunda hem daha hızlı, hem de daha sorunsuz şekilde gerçekleşmektedir.

Asansörlü Nakliyat

Evden Eve Nakliyat firmamız ile eşyalarınızı 14 kat yüksek katlara kadar asansörümüz ile taşıyabiliyoruz. Bunun için tek yapmanız gereken bizlere ulaşmaktır. Hidrolik ve modüler asansörümüz sayesinde eşyalarınızı sıfır hasar ile gideceği adrese götürüyoruz. Bu sayede bir taraftan da daha hızlı bir hizmet ortaya çıkıyor.

Güvenle adresinizden alınan eşyalar yine aynı özenle gideceği adreste yine yüksek katlı olsa bile bizim için fark etmiyor. Burada da yine asansörümüzü devreye sokuyor ve kolaylıkla getirilen eşyaları yine oldukça rahat ve hasara uğratmadan yeni adresinize yerleştiriyoruz. Sizler de hem daha az hasarlı hem de çabuk hizmet veren bir firma arıyorsanız hiç düşünmeden bizleri arayabilirsiniz.

Garantili Nakliyat

Evden Eve Nakliyat firmamız sizlere garantili nakliyat hizmeti sunmaktan da mutluluk duyar. Evet, yanlış duymadınız, firmamız, sizlere sunduğu nakliyat hizmetini garantili bir şekilde veriyor. Yani işin başında karşılıklı olarak imzalayacağımız bir sözleşme dahilinde eşyalarınızı garanti altına alabilirsiniz. Nu sayede içiniz rahat bir şekilde eşyalarınızı bize emanet edebilir ve nakliyat sürecini sadece izleyerek atlatabilirsiniz.

Ayrıca dileyen müşterilerimize kasko ya da sigorta yapmaları konusunda da yardımcı oluyoruz. Burada yaptığımız şey ise, sizlerle sigorta şirketleri arasında bağlantı kurmaktır.  Sonrasında ise sizler de dilediğiniz sigorta şirketi ile anlaşama sağlayarak eşyalarınızın daha güvenli bir şekilde taşınmasını sağlayabilirsiniz. Şimdi bizleri arayabilir ya da web sitemizden 7/24 hizmet talebinde bulunabilirsiniz.

Whatsapp
Ayşe Yılmaz
Ayşe Yılmaz
Merhaba.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?