trende

Anadolu Yakası Nakliyat

Anadolu Yakası Nakliyat

Tuzladan Beykoz’a, Kadıköy’den Şile’ye kadar Anadolu yakası nakliyat hizmetlerinin en güvenilir tercihi olmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Kuzenler Kiralık Asansör olarak Türkiye’nin her iline mobil asansör servisimizin yanı sıra evden eve taşımacılık alanında da ülkemizi temsil etmekteyiz. Özellikle İstanbul içi nakliyat firmalarının kendilerine öncü olarak gördüğü firmamız sizlere kolay ve hızlı şekilde taşınma hizmeti sunmaktadır. Birçok kişi taşınırken Avrupa yakasındaki firmaların daha yüksek fiyatlandırmalar yapacağından şüphelendiği için Anadolu yakasında bulunan nakliye şirketlerini tercih etmektedir. Kuzenler Kiralık Asansör nakliyat firmamızın her iki yakada da birçok ofisimiz bulunmakla beraber sizler için bütün nakliye firmaları arasından en uygun fiyatları sunuyoruz.

ANADOLU YAKASI ASANSÖRLÜ NAKLİYAT

Kuzenler Kiralık Asansör olarak taşınma işlemlerinizin hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleşmesi için çalışıyoruz. Sizlere sunduğumuz geleneksel taşımacılığın yanı sıra asansörlü nakliyat hizmetleri sayesinde konforlu ve uygun fiyatla taşınmanıza olanak sağlıyoruz. Asansörlü taşımacılık, geleneksel taşımacılığa göre çok daha fazla tercih edilmektedir. Bunun en büyük sebebi, daha güvenli ve rahat olması. Örneğin asansörlü nakliyat işlemlerinde, eşyalarınız son teknoloji asansör sistemleri aracılığıyla apartmandan çıkarılır. Cam veya balkonunuza yakın bir yere kurduğumuz bu sistem 50 metre yüksekliğe kadar ulaşabilmesi sayesinde yüksek binaların 25. Katına kadar mobil asansör hizmeti sağlayabiliyoruz. Geleneksel taşımacılıkta ise eşyalarınız merdivenlerle indirilir. Birçok nakliye firması geleneksel taşımacılık yaparken özensiz davrandığı için değerli mobilyalarınız duvarlara veya merdiven korkuluğuna çarparak darbe almasına neden olmaktadır. Asansörlü nakliyat işlemlerinde eşyalarınızın kırılma ve hasar görme riski ortadan kalkar. Eşyalarınızda en ufak bir çizik bile oluşmaması adına uzman ekibimiz taşıma esnasında son derece dikkatli davranmaktadır.

Nakliyat işlemlerinde mobil asansör servisinin tercih edilmesinin bir diğer nedeni ise zaman tasarrufu sağlamasıdır. Geleneksel taşımacılıkta 1 saatte yapılacak iş, asansörlü taşımacılık sayesinde 10 dakikada kolayca nakliye aracına bindirilebiliyor. Yeni evinize ulaşmanızı çok daha hızlı bir şekilde gerçekleştiren bu asansörler, hem eşyalarınızın merdivenlerde zarar görmesini engeller hem de nakliyat işlemlerinize hız kazandırır

NEDEN KUZENLER KİRALIK ASANSÖR?

Türkiye’de birçok nakliyat firması geleneksel taşımacılık yapmaktadır. Bunun en büyük sebebi mobil asansörlerin bakım ve onarımın hem maliyetli hem de zor olmasıdır. Ancak maalesef asansörlü taşımacılık yaptıklarını iddia eden bazı firmalar, onarımları yapılmamış eski nesil mobil asansörlerle nakliye işlemlerini gerçekleştiriyor. Bu asansörlerin ray sistemlerinin arıza yapabilmesinin yanı sıra taşıma kapasitelerinin üzerinde yük aldıkları için asansör kabinlerinin çökme düşme riski oluşmakta. Sadece eşyalarınızın değil sizlerin de hayatını riske atan bu firmalar özellikle İstanbul içerisinde çok ucuza nakliyat yaptıklarını söyleyerek maddi manevi zarar görmenize neden olabilirler.

Ne sizlerin ne de sevdiklerinizin zarar görmemesi adına hizmetinize sunduğumuz mobil asansörlerin her birinin onarım ve bakım işlemleri düzenli olarak yapılmaktadır. Firmamızın bünyesinde bulunan mobil asansörler 400 kg’ a kadar taşıma kapasitesi olan son teknolojiye sahip sistemlerle çalışmaktadır. Kuzenler kiralık asansör firması aracılığıyla hızlı ve güvenli şekilde evden eve nakliyat işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Hizmetinize sunduğumuz asansörlerin kalitesini ve sunduğu imkanları öğrenebilmek adına mobil asansör ve asansörlü nakliyat yazılarımıza göz atabilirsiniz.

Whatsapp
Ayşe Yılmaz
Ayşe Yılmaz
Merhaba.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?